fa en ar

تلفن تماس: 35700-026

چکیده:

امروزه با توجه به تولید مواد بر پایه پلیمر تولید محصولات پلی اتیلنی افزایش چشمگیری داشته است . زیرا در اطراف ما اگر یک نگاه کلی داشته باشیم می بینیم که تعداد زیادی وسایل و اشیاء پلاستیکی و یا پلی اتیلنی وجود دارد . دلیل گسترش تولید محصولات پلیمری اغلب برای مواردی چون تولید سریع تر و راحت تر. دوام و عمر بالاتر ، سبک و حتی قیمت مناسب تر از سایر مواد تولیدی می باشد. حالا ما قصد داریم در این مقاله در خصوص یکی از این محصولات پلی اتیلنی با نام وان گرد پلی اتیلن که با نام وان گرد پلاستیکی نیز شناخته شده می باشد. صحبت کنیم.وان های گرد پلی اتیلن/پلاستیکی:

همانطور که اشاره شد وان های گرد پلی اتیلن با نام وان های گرد پلاستیکی نیز معروف می باشند . این وان ها از گرانول مواد اولیه با کیفیت پلیمری به روش حرارتی دورانی تولید می شوند و کاربرد های مختلفی در خانه ، شیلات، کشاورزی ، صنعت و... دارند. تولید وان های گرد پلی اتیلنی نسبت به نمونه های دیگر مانند فلزی زمان کمتری می گیرد. وبا توجه به اینکه از مواد پلی اتیلن تولید شده است دارای انعطاف می باشد . تحمل ضربه پذیری به مراتب بالاتر را نشان میدهند و با گذشت زمان در آن خوردگی به وجود نمی آید. این وان ها را در ابعاد و حجم های مختلف تولید می کنند. حتی قابل نصب در فضاهای محدود نیز می باشد. یکی از پر کاربرد ترین روش های مصرف این وان ها برای پرورش ماهی ها و سایر آبزیان خوراکی و حتی کلیه آبزیان زینتی می باشد. این مخازن سطح داخلی و بیرونی سیقلی دارند که امکان شستشو را راحت تر کرده است و کاملا بهداشتی می باشند. واز مواد اولیه درجه یک و دارای تاییدیه های بهداشتی و غذایی فودگرید می باشند.


کاربرد وان های گرد پلی اتیلن/پلاستیکی:

وان های گرد پلی اتیلن ( پلاستیکی) کاربرد های مختلفی دارند که به نمونه هایی از آنها در زیر اشاره شده است:


 •  استخر های خانگی کوچک
 •  آبدرمانی و ماساژدر مانی در منزل ویا فیزیوترابی
 •  پرورش و نگهداری ماهی ها و آبزیان خوراکی و زینتی
 •  نگه داری سموم کشاورزی
 •  شستشو مواد غذایی در کشاورزی
 •  نگهداری مواد شیمیایی ( اسید ها و باز ها) در صنعت
 •  شستن حیوانات خانگی
 •  و...


ابعاد وان های حمام پلی اتیلن تهران پلیمر یارا ، بر حسب سانتی متر:

نکته : ( عموما شرکت های تولید کننده وان های گرد، ابعاد مشابه و استانداردی را در طراحی و تولید این نوع از وان ها در نظر می گیرند ، با این تفاسیر بهتر است با توجه محدودیت این فضا ، قبل از خرید ابعاد محل نصب وان های خود را اندازه گیری نمایید)


انواع وان های گرد پلی اتیلن:

وان های حمام پلی اتیلن شرکت تهران پلیمر یارا در حجم های 65 لیتر، 150 لیتر، 500 لیتر، 600 لیتر، 1000 لیتر، 2000 لیتر، 3500 لیتر می باشد و در کلیه نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز در سراسر کشور عرضه می شود.وان های حمام شرکت تهران پلیمر یارا از مواد اولیه درجه یک و دارای تاییدیه های بهداشتی و غذایی (Food Grade) از سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران است.عموما از وان های حمام پلی اتیلن برای نگهداری و پرورش آبزیان خوراکی و زینتی استفاده می شود ، با این وجود از این وان ها برای نگهداری انواع مواد شیمیایی و اسید ها نیز استفاده می شود.

نکته : ( به دلیل جنس بدنه پلی اتیلنی وان های شرکت تهران پلیمر یارا که با اسیدها و بازها پیوند شیمیایی ایجاد نمی کند در نتیجه بسیار مقاوم بوده و جایگزین ارزان قیمت تری برای وان های استیل می باشد و از آن برای نگهداری طیف وسیعی از مواد شیمیایی میتوان استفاده کرد )


نکات مهم در خصوص نصب وان های گردپلی اتیلن/ پلاستیکی:

 •  محل نصب باید دارای سطح صاف و فاقد برامدگی باشد
 •  قرار ندادن وان در مجاورت حرارت مستقیم
 •  از برخورد وسایل نوک تیز به بدنه وان پلی اتیلن حمام جلوگیری شود.
 •  در هنگام نصب ثابت وان باید از اتصالات مناسب استفاده کرد .
 •   اتصالات وان باید حتما در محل تائین شده نصب شود.


برخی از ویژگیهای وان های گرد شرکت تهران پلیمر یارا :

✔️ از 65 لیتر تا 3500 لیتر ، در انواع تک لایه شفاف و تک لایه آنتی باکتریال.

✔️ مناسبترین نوع وان برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی ، شیمیایی ، دارویی ، سوخت ها ، اسیدها و ...

✔️ تنها وان تولید شده با تکنولوژی نانو ، کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال مورد تایید انستیتو پاستو و جهادهای دانشگاهی در ایران.

✔️ بهترین انتخاب برای ذخیره سازی آب شرب و مایعات غذایی بدون تغییر در رنگ ، بو و مزه آن بدلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید.

✔️ دارای نشان ملی استاندارد از سازمان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو به صورت مندرج روی وان ها .

✔️ مورد استفاده برای صنایع کشاورزی ، دامپروری ، غذایی ، دارویی ، تولیدی و صنعتی

✔️ قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر بدلیل انتقال حرارتی بسیار پایین.

✔️ تنوع بالا در ابعاد و اندازه ، با توجه به شرایط نصب و نگهداری مشتریان.

✔️ سهولت استفاده بدلیل نصب سریع و آسان انواع اتصالات استاندارد.

✔️ مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید.

✔️ سبک ،مقاوم و قابلیت حمل آسان


آیا امکان استفاده وان های حمام برای پرورش زالو و میگو وجود دارد؟

بله امکان استفاده از وان های گرد و مکعبی جهت پرورش و نگهداری کلیه آبزیان خوراکی و زینتی وجود دارد.

آیا می توان وان های گرد پلی اتیلن را به صورت ثابت نصب کرد؟

بله همانطور که می دانید کلیه وان ها معمولا به علت سبکی و ابعاد مناسب به صورت سیار نصب می شود ولی در صورتی که نیاز به نصب ثابت باشد این امکان وجود دارد که درصورت رعایت کلیه شرایط صحیح نصب ، به صورت ثابت وان نصب گردد.
اگر وان گرد پلی اتیلن به دلیلی آسیب ببیند امکان ترمیم آن وجود دارد؟

بله امکان ترمیم درصورتی که آسیب دیدگی زیاد نباشد وجود دارد. به روش جوشکاری ،لازم به ذکر می باشد کلیه محصولات شرکت تهران پلیمر دارای گارانتی می باشد که شرایط و ضوابط آن در سایت ذکر شده است .
آیا وان های گرد پلی اتیلن بهداشتی می باشد و مواد غذایی می توان در آن قرار داد؟

بله همانطور که قبلا هم ذکر شد این مخازن را با مواد اولیه بهداشتی و،فود گرید تولید می کنند و امکان نگه داری مواد غذایی در آن نیز وجود دارد.

اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

026-35700
مقالات مرتبط