مخزن انبساط پلی اتیلن | منبع انبساط پلاستیکی (قیمت+ابعاد+تصاویر)

آخرین بروز رسانی : 1401/6/30

0

مخزن انبساط_تانکر انبساط_ منبع انبساط_پلی اتیلن_پلاستیکی_تهران پلیمر یارا

یکی از مخازن پر کاربرد مخازن انبساط پلی اتیلن می باشد که به مخازن انبساط پلاستیکی نیز معروف می باشد . این مخازن با توجه به تولید از مواد اولیه HD3840UA دارای خواص و ویژگی های فراوانی می باشند. که ما در این مقاله قصد داریم در خصوص این مخازن انبساط اطلاعات جامع تری را ارائه نمائیم .

سر فصل این مطالب :

مخازن انبساط ( expansion tank)
انواع مخازن انبساط
مخزن انبساط باز (Open expansion tank)
مخزن انبساط بسته (Expansion tank closed)
مخزن انبساط پلی اتیلن | مخزن انبساط پلاستیکی
انواع مخزن انبساط پلی اتیلن | انواع مخزن انبساط پلاستیکی
ابعاد مخزن انبساط پلی اتیلن | ابعاد مخزن انبساط پلاستیکی
برخی از ویژگیهای مخازن انبساط شرکت تهران پلیمر یارا
سوالاتی که برای شما ممکن است پیش بیاد
مخازن انبساط ( expansion tank)

مخزن انبساط پلی اتیلنمخزن انبساط پلاستیکی ) نوع دیگری از مخزن آب تولیدی می باشد که بانام های تانکر انبساط و منبع انبساط نیز شناخته شده می باشد. این مخازن آب ، نقش زیادی در کنترل فشار سیالات در هنگام بالا رفتن دمای آنها در سیستم های گرمایشی (حرارتی ) مرکزی دارند از این رو نصب این مخازن اهمیت زیادی دارند زیرا از آسیب به لوله های متصل ( ترکیدگی ) ، دیگ سیستم گرمایشی و... جلوگیری می کند. اما علاوه براین مخازن انبساط وظایف دیگری نیز به عهده دارند. به طور مثال گاهی اوقات ممکن است به دلایل های مختلفی ، فشار آب در سیستم های گرمایشی با کاهش زیادی روبه رو شود و باعث جلوگیری از انتقال آن شود از این رو کنترل حجم آب موجود در سیستم نیز به عهده این مخازن می باشد که نمونه بارز آن در سیستم های آب گرم خانگی می باشد که برای انتقال آب به طبقات بالایی ساختمان از آن استفاده می شود. لازم به ذکر می باشد از شیر اطمینان نیز جهت خالی کردن آب اضافی که به دلیل افزایش حجم ناشی از بالا رفتن دما ایجاد شده است ، استفاده می گردد. ولی باید این نکته را نیز در نظر گرفت که در صورت خرابی این شیر (شیر اطمینان) سیستم با مشکل روبه رو می شود و یکی دیگر از معایب این شیر ها هدر رفتن بیش از حد آب در هنگام تخلیه می باشد.انواع مخازن انبساط

مخازن انبساط به طور کلی به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند . این دو نوع مخزن از نظر شکل ظاهری ، محل قرار گیری و نحوه کارکرد با هم متفاوت هستند.
• مخزن انبساط باز
• مخزن انبساط بسته


مخزن انبساط باز (Open expansion tank)

مخزن انبساط باز (منبع انبساط باز ) ; مخزنی می باشد که کار آن تنظیم فشار آب می باشد . این مخزن انبساط با توجه به اینکه در محرض هوای آزاد قرار دارد. مانع از سر ریز آب شده و فشار سیستم را نیز تنظیم می نمایند. مخازن انبساط باز معمولا بر روی پشت بام نصب می شود. با توجه به اینکه این مخازن انبساط یکی از اجزای موتور خانه ها می باشند . با بالا رفتن دما و درنتیجه انبساط آب داخل سیستم که باعث افزایش حجم آن نیز می شود . این حجم اضافه در داخل مخزن انبساط تخلیه می گردد .و از بالا رفتن فشار سیستم جلوگیری می کند. همچنین در زمان سرد شدن آب منقبض می شود . حجم آب کاهش می یابد. این مخزن انبساط این کاهش حجم راجبران کرده و مانع از فشار به سیستم می شود.مخزن انبساط بسته (Expansion tank closed)

مخزن انبساط بسته ( منبع انبساط بسته ) ; این نوع از مخزن انبساط همانند نوع باز وظیفه تنظیم فشار آب را به عهده دارد . ولی بر خلاف مخزن انبساط باز در مجاورت هوا قرار ندارد . در این نوع مخازن انبساط پمپ آب بسته به حجم مخزن انبساط با فشار ظرفیت حجمی مخزن را پر کرده و سپس پمپ از مدار خارج می شود و آب مکان به وسیله منبع انبساط بسته تامین خواهد شد. فشار موجود در مخزن به وسیله بالشتک های هوا بدست می آید.مخزن انبساط پلی اتیلن | مخزن انبساط پلاستیکی

مخزن انبساط پلی اتیلن ( مخزن انبساط پلاستیکی ) شرکت تهران پلیمر یارا از مواد اولیه درجه یک پلیمری تولید و دارای تائیدیه های بهداشتی و استاندارد می باشد. مخازن انبساط پلاستیکی با توجه به اینکه از مواد HD3840UA تولید می شوند . دارای ویژگی های خاصی می باشند که از این میان می توان ضد اشعه بودن و آنتی اکسیدان بودن آن را مثال زد . این مخازن بسته به نیاز مشتریان به صورتهای تک لایه ، سه لایه  ، در حجم ها و ابعاد مختلف تولید می شوند . انواع مخزن انبساط پلی اتیلن | انواع مخزن انبساط پلاستیکی

مخازن انبساط پلی اتیلن ( مخزن انبساط پلاستیکی ) در حجم های مختلف به صورت تک لایه ، سه لایه معمولی و سه لایه آنتی باکتریال  تولید و در کلیه نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز شرکت تهران پلیمر یارا در سراسر کشور عرضه می شود.ابعاد مخزن انبساط پلی اتیلن | ابعاد مخزن انبساط پلاستیکی

نکته : ( عموما شرکت های تولید کننده مخزن های انبساط پلاستیکی ، ابعاد مشابه و استانداردی را در طراحی و تولید این نوع از مخازن در نظر می گیرند ، با این تفاسیر بهتر است با توجه محدودیت این فضا ، قبل از خرید ابعاد محل نصب مخزن انبساط پلاستیکی خود را اندازه گیری نمایید).
لیست قیمت مخزن انبساط تهران پلیمر یارارديف

نام محصول
  ارتفاع  
(H)
  قطر  
(D)
  قیمت  
(IRR)
خرید
1

مخزن پلی اتیلن 80 لیتری انبساط تک لایه 
تهران پلیمر یارا

65
44
...
جهت خرید کلیک کنید
2

مخزن پلاستیکی 80 لیتری انبساط سه لایه معمولی
 تهران پلیمر یارا

65
44
...
جهت خرید کلیک کنید
3

منبع پلی اتیلن 80 لیتری انبساط سه لایه آنتی باکتریال 
تهران پلیمر یارا

65
44
...
جهت خرید کلیک کنید
4

مخزن پلاستیکی 110 لیتری انبساط تک لایه 
تهران پلیمر یارا

71
49
...
جهت خرید کلیک کنید
5
مخزن پلی اتیلن 110 لیتری انبساط سه لایه معمولی 
تهران پلیمر یارا
71
49
...
جهت خرید کلیک کنید
6
مخزن پلی اتیلن 110 لیتری انبساط سه لایه آنتی باکتریال 
تهران پلیمر یارا
71
49
...
جهت خرید کلیک کنید
7

منبع پلاستیکی 140 لیتری انبساط تک لایه 
تهران پلیمر یارا
76
53
...
جهت خرید کلیک کنید
8

مخزن پلی اتیلن 140 لیتری انبساط سه لایه معمولی 
تهران پلیمر یارا
76
53
...
جهت خرید کلیک کنید
9

مخزن پلاستیکی 140 لیتری انبساط سه لایه آنتی باکتریال 
تهران پلیمر یارا
76
53
...
جهت خرید کلیک کنید


برخی از ویژگیهای مخازن انبساط شرکت تهران پلیمر یارا

          ✔ از 80 لیتر تا 110 لیتر ، در انواع تک لایه شفاف ، دولایه و سه لایه ضد جلبک ، سه لایه و چهار لایه آنتی باکتریال.

          ✔ مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی ، شیمیایی ، دارویی ، سوخت ها ، اسیدها و ...

          ✔ تنها مخازن تولید شده با تکنولوژی نانو ، کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال مورد تایید انستیتو پاستو و جهادهای دانشگاهی در ایران.

          ✔  بهترین انتخاب برای ذخیره سازی آب شرب و مایعات غذایی بدون تغییر در رنگ ، بو و مزه آن بدلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید.

          ✔ دارای نشان ملی استاندارد از سازمان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو به صورت مندرج روی مخازن .

          ✔ قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر بدلیل انتقال حرارتی بسیار پایین.

          ✔ تنوع بالا در ابعاد و اندازه ، با توجه به شرایط نصب و نگهداری مشتریان.

          ✔  سهولت استفاده بدلیل نصب سریع و آسان انواع اتصالات استاندارد

          ✔ مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید.          جهت دریافت مشاوره های تخصصی به صورت کاملا رایگان می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:
          026-35700          سوالاتی که برای شما ممکن است پیش بیاد

          1- مخزن انبساط پلی اتیلن باز چیست؟

          مخزن انبساط پلی اتیلن باز در مجاورت هوا قرار دارد و در صورت افزایش حجم آب ، حجم اضافه به داخل مخزن انبساط وارد شده و باعث کاهش فشار در سیستم می شود.


          2- مخزن انبساط پلی اتیلن بسته چیست ؟
          مخزن انبساط پلی اتیلن بسته برخلاف نمونه باز در مجاورت هوا نیست و با توجه به حجمی که مخزن دارد توسط پمپ پر شده و آب ساختمان را با استفاده از این مخزن تامین می کند.


          3- مخزن انبساط تک لایه بهتر است یا سه لایه؟
          با توجه به استفاده از مخزن انبساط جهت تامین آب شرب بهتر است از مخازن چند لایه آنتی باکتریال و ضد جلبک استفاده شود. زیرا مخازن تک لایه در صورت برخورد نور خورشید جلبک زده و خاصیت آنتی باکتریال هم ندارد.


          4- چه منبع انبساطی با چه حجمی برای موتورخانه ساختمان مناسب می باشد؟ 
          بهتر است جهت تعیین مخزن مناسب جهت متورخانه حتما از یک کارشناس مجرب استفاده شود . و کلیه شیوه نامه های ساختمان در این خصوص رعایت شود . جهت دریافت این دستورالعمل های ساختمان به لینک زیر مراجعه فرمائید :
          لینک دستورالعمل های ساختمان


          ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

          فروشگاه اینترنتی تهران پلیمر یارا

          tpy.ir فروشگاه اینترنتی شرکت تهران پلیمر یارا می باشد. این فروشگاه به عنوان یکی از جامع ترین پلتفرم های فروش مخزن و وان پلی اتیلن کشور در اختیار شما عزیزان می باشد تا به سادگی و با اعتماد کامل تجربه خرید خوب و مطمئنی را داشته باشید. تمامی محصولات ضمن داشتن بالاترین استانداردهای ملی و تاییدیه های بهداشتی و غذایی (به صورت ثبت شده و قابل استعلام) از 10 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی در سراسر کشور برخوردار است.

          بیشتر

          کلیه حقوق این سایت متعلق به
          شرکت تهران پلیمر یارا (فروشگاه اینترنتی مخازن و وان پلی اتیلن) میباشد