سوالات متداول
  • درباره مخازن

  • درباره وان ها

  • درباره گارانتی و خدمات

  • درباره ویژگی محصولات

  • شرایط نصب و نگهداری

  • درباره فرایندهای تولید

فرق مخازن تک لایه با سه لایه در چیست ؟

تفاوت اصلی نوع کاربرد آنهاست و با توجه به اینکه مخازن تک لایه از مواد پلی اتیلن بی رنگ تولید شده به نسبت ظاهر شفافی دارند به طوری که سطح مایع داخل مخزن قابل رویت است .مخازن سه لایه از سه لایه ( لایه اول سفید+ لایه دوم مشکی نفوذناپذیر در برابر نور و لایه سوم سفید تشکیل شده است که لایه مشکی به دلیل نفوذناپذیری ضد جلبک می باشد )ولی مخازن سه لایه بدلیل داشتن لایه های رنگی (مانع نفوذ نور خورشید به داخل مخزن می شود) در نتیجه آب در مخزن جلبک نمی زند.

آیا از مخازن شما برای مایعات دیگر هم می شود استفاده کرد ؟

با توجه به اینکه مواد تشکیل دهنده این مخازن از جنس پلی اتیلن و دارای تاییدیه های وزارت بهداشت و گواهی نامه Food Grade بودن است از آن برای نگهداری انواع مایعات می توان استفاده کرد. ضمنا با توجه به اینکه پلی اتیلن پیوند آزاد ندارد و از لحاظ شیمیایی غیرفعال است از این مخازن برای نگهداری انواع مایعات غذایی ، اسیدها، مواد شیمیایی و نفتی می توان استفاده نمود.

آیا طعم و مزه آب آشامیدنی در مخازن پلی اتیلن تغییر می کند ؟

بله اگر شرایط ذکر شده زیر در فرآیند تولید رعایت نشود طعم و مزه آب تغییر خواهد کرد.

1. استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد دارای تاییدیه وزارت بهداشت 2. رعایت زمان تولید استاندارد محصول 3- عدم استفاده از افزودنی های غیراستاندارد در فرآیند تولید در صورت رعایت موارد فوق نباید هیچگونه تغییری در رنگ ، بو و مزه مایع نگهداری شده داخل مخزن ایجاد شود.

علت نصب سرریز در مخازن چیست ؟ و در صورت عدم نصب چه مشکلی برای محصول بوجود می آید ؟

علت نصب سرریز تامین هوای مورد نیاز پمپ ، به هنگام مکش و محلی جهت خروج هوای داخل مخزن به هنگام پر شدن مخزن می باشد بطور کلی جهت جلوگیری از تغییر شکل مخزن(دفرمگی) در هنگام پر و خالی شدن مخزن از سرریز استفاده می گردد.

با وجود نصب فلوتر(شناور) روی مخزن آیا نیازی به نصب سرریز می باشد ؟

بله زیرا فلوتر(شناور) فقط نقش کنترل سطح آب مخزن را دارد و در مواقع پر یا خالی شدن به عنوان یک تنظیم کننده عمل می کند.

کدام یک از مخازن برای نگهداری انوع اسید مناسب تر است ؟

از تمامی مخازن می توان برای نگهداری اسید استفاده کرد ولی برای اسیدهای با دانسیته بالاتر از 2/1 بهتر است از مخازن عمودی با وزن بیشتر استفاده شود.(با مشاور و کارشناسان شرکت تهران پلیمر یارا انجام پذیرد در غیر اینصورت محصولات شامل گارانتی نمی شود)

مخازن افقی استحکام بهتری دارند یا عمودی ؟

هر دو از نظر کیفیت و استحکام در یک سطح قرار دارند و بسته به نوع مایع نگهداری شونده و مکانی که مخزن در آنجا نصب می شود مخزن مورد نظر تعیین می شود

چه مزیتی وجود دارد بین مخازن چهار لایه شما و دیگر چهار لایه های موجود در بازار ؟

این مجموعه با استفاده از فن آوری نانو در زمینه تولید مخازن ، کلیه مخازن چهارلایه خود را به صورت آنتی باکتریال با خاصیت ضدباکتری دائمی تولید می کند. تولید محصولات چهار لایه با خاصیت ضد باکتری دائمی گام مهمی در زمینه تامین مخازن نگهدارنده در مواردی است که عدم رشد باکتری حایز اهمیت است.(مانند صنایع داروسازی و تامین آب آشامیدنی سالم)

چرا مخازن افقی از مخازن عمودی گران تر هستند ؟

مخازن افقی بدلیل نوع طراحی و شکل ظاهریشان(داشتن پایه های متعدد) از مواد بیشتری در فرآیند تولید استفاده می شود ، در نتیجه وزن و قیمت بالاتری دارند.

چرا آب داخل مخازن سه لایه جلبک نمی زند ولی در تک لایه جلبک می زند ؟

مخازن سه لایه بدلیل داشتن لایه میانی (مشکی رنگ) مانع نفوذ نور خورشید می شود و از آنجایی که عامل اصلی جلبک در مخازن نفوذ نور خورشید است هیچگونه امکانی برای جلبک زدن در مخازن فرآهم نمی شود در نتیجه آب داخل مخازن جلبک نمی زند.

مخازن شما در برابر سرمای شدید مقاومت لازم را دارند یا دچار مشکل می شوند ؟

به طور کلی مخازن پلی اتیلن به دلیل ضریب انتقال حرارتی پایین ترشان به نسبت مخازن فلزی از مقاومت حرارت و برودت بالاتری برخوردارند و در دمای محیطی کمتر از صفر درجه سانتیگراد آب داخل مخزن یخ می زند ولی خود مخزن بدلیل مواد تشکیل دهنده (پلی اتیلن) دچار آسیب دیدگی نمی شوند نکته ایمنی با اهمیت این است که فضای خالی در بالای مخزن جهت انبساط آب در دمای کمتر از صفر درجه سانتی گراد وجود داشته باشد

مخازن شما تا چند بار فشار را تحمل می کنند ؟

این مخازن هیچگونه فشاری را تحمل نمی کنند و برای استفاده در فشار اتمسفریک طراحی شده اند و تنها در مقابل تنش های سیالات داخلی مخزن مقاومند.

در چه مواردی از مخازن دو لایه استفاده می شود ؟

از محصولات 2 لایه صرفا جهت هماهنگی رنگ محصول با محیط و بیشتر در مناطق معتدل استفاده می شود.

نحوه تشخیص مخزن سه لایه از تک لایه چگونه است ؟

در صورتی که درب مخازن را باز نمایید تعداد لایه های آن از قسمت لبه رزوه ای آن قابل رویت است ضمنا در صورتی که برشی از قطر مخزن داشته باشیم لایه های آن قابل رویت است.

برای هر واحد مسکونی چند لیتر آب نیاز داریم مثلا برای 12 واحد مسکونی چه مخزنی باید سفارش دهیم ؟

در ساختمانهاي مسكوني بيش از 4 طبقه يا بيش از ده واحد آپارتماني بايد مخزن ذخيره آب با گنجايش دست كم 12 ساعت مصرف، براساس 150 ليتر براي هر نفر در شبانه روز پيش بيني شود.

آیا محصول با وزن کمتر از وزن معمول هم تولید می کنید ؟

بدلیل رعایت استاندارد ایران و حقوق مصرف کنندگان خود از تولید مخازن با وزن کمتر معذوریم.

در صورت نبود پمپ کدامیک از محصولات شما فشار لازم برای خروج مایع داخل مخزن را بهتر تامین می کند ؟

شکل ظاهری مخازن در ایجاد فشار تاثیر چندانی ندارد و عامل اصلی تامین فشار در مخازن قرار گرفتن در ارتفاع است .

چطور مطمئن شویم مخازن شما مضراتی برای آب آشامیدنی ندارد ؟

اخذ تاییدیه های بهداشتی از مراجع معتبر و شناخته شده ملی و بین المللی گواه بالاترین کیفیت تولید است که هیچ گونه اثر سوئی در طعم ، رنگ، بو و مزه آب ندارد. ضمنا این مجموعه با تولید مخازن آنتی باکتریال دائمی ، گام بزرگی در تامین آب شرب بهداشتی و ضد باکتری هموطنان خود برداشته است.

از کجا متوجه بشویم مخازن شما استاندارد است ؟

با استعلام کد از سازمان ملی استاندارد (ص906744096)

آیا فقط با جوشکاری می توان مخزن را ترمیم کرد یا راه دیگری هم وجود دارد ؟

بله فقط جوشکاری با شمش پلی اتیلن توسط کارشناسان و نمایندگان رسمی و معتبر شرکت قابل انجام است)

ضخامت مخزن در طول عمر آن تاثیر دارد یا نه ؟

بله زیرا عدم رعایت ضخامت استاندارد ، باعث کاهش عمر محصول و تغییر شکل (دفرمگی) آن در مراحل ذخیره سازی مایع درون مخزن می شود. این مجموعه در تولید محصولات خود ، کلیه استانداردهای مورد نیاز تولید (اعم از وزن استاندارد تولید) را رعایت می نماید تا محصولی با کیفیت به هم میهنان خود ارائه نماید.

آیا می توان به هر قسمتی از مخزن اتصالات نصب کرد ؟

توصیه می شود بر روی سطوح محل پیش بینی شده صاف اتصالات نصب گردد و اتصالات نصب شده بر روی سطوح خمیده توسط افراد آموزش دیده حتما جوشکاری شود .

اتصالات پلی اتیلنی به مخزن جوش داده شود اصولی تر است یا صرفا با بستن آن با اورینگ کفایت میکند؟

برای نگهداری مواد غیرخورنده از اتصالات پیچی و برای مایعات خورنده مانند اسیدها از اتصالات جوشی استفاده شود.

کدام فیتینگ برای نصب روی مخزن بهتر می باشد برنجی یا پلاستیکی ؟

انتخاب نوع فیتینگ کاملا بستگی به نوع کاربری و مایع نگهداری شده در مخزن دارد. پیشنهاد می شود برای نگهداری مواد اسیدی که خورندگی دارند از فیتینگ ارتالون(پلاستیکی) و برای نگهداری سایر مایعات از فیتینگ برنجی استفاده گردد.

آب داخل مخزن در سرمای شدید یخ می زند یا نه ؟

آب در دمای زیر صفر درجه سانتیگراد یخ می زند ولی با توجه به استحکام و مقاومت بالایی که این مخازن دارند مشکلی برای مخزن ایجاد نمی شود.

نوع جنس مخزن تک لایه بهتر است یا سه لایه ؟

کلیه مخازن از یک نوع مواد اولیه تولید می شوند، در نتیجه به لحاظ کیفیت تولید با هم تفاوتی ندارند لازم به ذکر است این کاربردهای مختلف هریک از مخازن است که باعث می شود به لحاظ ابعاد ، شکل و تعداد لایه متفاوت باشند و در نتیجه استفاده های مختلفی داشته باشند.

قیمت گذاری مخازن براساس وزن است یا لیتراژ؟

بر مبنای وزن محصولات و فرآیند تولید

کاربرد وان ها چیست؟

وان ها با توجه به جنس بدنه ، قابلیت جابجایی ، وزن پایین و همچنین امکان نصب انواع اتصالات یک محصول کارا در انواع صنایع با کاربری های مختلف اند.

از وان ها در انواع صنایع مختلف مانند صنایع غذایی ،پزشکی و درمانی ، شیلات ،شستشوی مواد ،صنایع آبکاری ، نساجی و... استفاده می شود.

جنس یا فرآیند تولید وان ها با مخزن ها فرق می کنه ؟

هیچ تفاوتی بین جنس و نحوه تولید این دو وجود ندارد . هر دو از مواد پلی اتیلن با گرید بهداشتی و غذایی MDPE_3840 و دارای پروانه بهداشتی ساخت و همچنین استانداردهای غذایی و دارویی است.

چون وان های پلی اتیلن برخلاف مخازن هیچوقت به صورت سربسته نیستند ، نیازی به تولید به صورت چند لایه هم ندارند.

از وان ها می توان برای اسیدکاری هم استفاده کرد؟

از وان ها به دلیل اینکه با مواد اسیدی واکنش ندارند و دچار خوردگی نمی شوند می توان برای نگهداری انواع اسید استفاده کرد.

شرایط نصب و نگهداری وان ها چگونه است؟

سوال مهم همین است که کلیه وان ها(در هر لیتراژی) می بایست دارای فریم Frame نگهدارنده باشد در غیر این صورت ضمن اینکه آسیب پذیری بالایی دارند از گارانتی شرکت تهران پلیمر یارا نیز برخوردار نمی باشند.

آیا از وان ها می توان برای نگهداری مواد غذایی یا موجودات و گیاهان زنده استفاده کرد ؟

از آنجایی که این وان ها مشابه مخازن از مواد اولیه با گرید غذایی Food Grade 3840 استفاده می شود که قبلا به تایید سازمان غذا و دارو و ملی استاندارد رسیده است بدون هیچ نگرانی می توانید از آن برای نگهداری انواع ماهیان شیلاتی ، زینتی ، صنایع لبنی و تولید شیر و شستشوی میوه و سبزیجات غذایی نیز استفاده کنید.

محصولات شما چند سال گارانتی دارند و گارانتی شامل چه مواردی است ؟

در صورت رعایت شرایط نصب و نگهداری که به صورت دستورالعمل توسط نمایندگان مجاز این مجموعه همراه محصولات ارائه می شود. کلیه محصولات از 10 سال گارانتی برخوردار می باشند . گارانتی شامل 4 سال ضمانت تعویض و 6 سال ضمانت تعمیر است.

اگر محصولات شما سوراخ شود یا ترک بخورد قابل تعمیر و بازسازی می باشد یا نه ؟

تمامی محصولات بسته به نوع محصول ، محل شکستگی و میزان شکستگی قابل ترمیم و بازسازی است. ترمیم مخازن با موادی از جنس خود مخازن (اصطلاحا شمش پلی اتیلن) انجام و بازسازی می شوند.

آیا شما یا نماینده شما می تواند قبل از خرید جهت مشاوره حضوری به سازمان ما مراجعه کنند ؟

بله مجموعه تهران پلیمر در راستای تحقق رضایت مشتریان خود آمادگی دارد در صورت نیاز به مشاوره تخصصی ، کارشناسان خود را به مجموعه شما اعزام نماید.

آیا جوشکاری محصولات دیگر شرکت های موجود در بازار را انجام می دهید ؟

بله این مجموعه با در اختیار داشتن کادری مجرب و نیروی متخصص این امکان را دارد ضمن تعمیر و سرویس مخازن خود ، جوشکاری کلیه مخازن سایر شرکت ها را هم انجام دهد.

گارانتی محصولات شما از تاریخ تولید محصول می باشد یا تاریخ خرید توسط مشتری ؟

از تاریخ خرید

استانداردهای اخذ شده شرکت تهران پلیمر یارا ؟

استاندارد ملی ایران به شماره (ص906744096)

گواهی سیب سلامت به شماره (21270/56)

استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2015

استاندارد مدیریت شکایت مشتریان 10002 : 2004 ISO

استاندارد ایمنی مواد غذایی ISO 22000

استانداردOHSAS18001

نظام آراستگی محیط 5S

تحمل درجه حرارتی (سرما و گرما) محصولات شما چقدر است ؟

کلیه مخازن این مجموعه شرایط حرارت و برودت در بازه 32- تا 50+ درجه محیطی را تحمل می کند.

کیفیت محصولات شما نسبت به محصولات مشابه در بازار چگونه است ؟

مجموعه تهران پلیمر یارا در راستای تحقق خط مشی مدون رسالت های اجتماعی خود و تعهد به تولید محصولات با بالاترین کیفیت در فرآیند تولید خود از بهترین مواد اولیه موجود در بازار ، مناسب ترین زمان تولید ، عدم استفاده از افزودنی های غیراستاندارد و تضمین کیفیت در کلیه فرآیندهای تولید مدعای بالاترین کیفیت موجود در بازار ایران است.

عمر مفید محصولات شما چند سال است ؟

عوامل زیر در عمر محصول تاثیرگذار است:

•مایعاتی که در مخزن نگهداری می شود: دانسیته (چگالی) مایع نگهداری شونده با عمر محصول ارتباط مستقیم دارد.

•نحوه استقرار مخازن: نحوه نصب و استقرار مخازن با عمر محصول ارتباط مستقیم دارد.

•محل استقرار مخازن: مخازنی که در فضای سرپوشیده یا معتدل قرار می گیرند نسبت به مخازنی که در معرض نور مستقیم خورشید و مناطق گرمسیر قرار دارند عمر بیشتری دارند.

•کاربرد مخازن : به طور کلی مخازنی که در یک شرایط پایدار نصب و نگهداری می شوند به نسبت مخازنی که دائما جابجا می شوند یا از آنها برای جابجایی مایعات استفاده می شوند (به دلیل تنش های داخل مخزن) عمر بیشتری دارند.

•دفن مخازن: اگر مخازن به شکل صحیح و اصولی (با گرفتن مشاوره و کارشناسی توسط مشاوران فروش مجموعه) دفن شوند عمر آنها تا سالهای بیشتری افزایش می یابد.

آیا محصولات سه لایه نسبت به تک لایه ضخامت بیشتری دارند ؟

بله ، به لحاظ ضخامت تفاوت ناچیزی بین آنها وجود دارد که این به دلیل فرآیند تولید متفاوت آنهاست.

به طور کلی مخازن سه لایه از سه لایه زیر تشکیل شده است:

لایه اول ( لایه خارجی / سفید):

لایه دوم (لایه میانی/ مشکلی):

لایه سوم ( لایه داخلی/آبی):

آیا محصولات شما در مقابل ضربه مقاومند ؟

پلی اتیلن استفاده شده در تولید محصولات این شرکت از استحکام و مقاومت به ضربه بالایی در بین پلیمرها برخوردار است. ضمناً از مقاومت بالایی در مقابل انواع فرآورده های شیمیایی برخوردار است.

در نتیجه، در برابر تنش های ناشی از شرایط بیرونی و داخلی(نسبت به مخزن) بسیار مقاوم هستند و این باعث شده جهت نگهداری طیف وسیعی از فراورده های شیمیایی کاربرد داشته باشند. در عین حال دمای کاربری بالاتری نسبت به پلی اتیلن دارند.

نور مستقیم آفتاب در کیفیت و عمر محصول شما تاثیر دارد یا نه ؟

قطعا بی تاثیر نیست و پیشنهاد می شود حدالامکان مخازن در فضای سربسته یا زیر سایه بان قرار گیرند ولی به طور کلی با توجه به مواد تشکیل دهنده این مخازن که از جنس پلی اتیلن آنتی یو وی و مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش می باشد مانع نفوذ نور خورشید می شود.

چرا تهران پلیمر؟

شرکت تهران پلیمر یارا در راستای خط مشی و مسئولیت های اجتماعی و تحقق رضایت حداکثری مصرف کنندگان خود تلاش نموده بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با اتکال به دانش و تخصص مهندسین خود تولید نماید.

نحوه شستشوی محصولات شما به چه شکل می باشد از چه مواد شوینده ای باید استفاده کنیم ؟

مراحل تمیز کردن مخازن به شرح ذیل است:

1. تخلیه کامل مخزن از مایع داخل آن

((در مخازن با لیتراژ کم می توانید با شیب دادن به مخزن مایع داخل آن را از طریق شیر خروجی خارج نمایید.))

((در مخازن با لیتراژ بالا از طریق خروجی کف شور یا با استفاده از مکش مایع داخل آن توسط پمپ تخلیه مایع داخل آن را خارج نمود.))

2. تمیز کردن و برس کشیدن سطوح داخلی مخزن

بسته به لیتراژ و دسترسی می توان از طریق ورود به مخزن یا با میله بلند متصل به برس آن را لایروبی و تمیز نمود.

3. شستشوی سطوح داخلی مخزن با مواد شوینده

با توجه به مایع نگهداری شده می توان از انواع مواد شوینده یا حلال استفاده کرد و در نهایت مایع باقی مانده را تخلیه کرد.

آیا محصولات شما قابلیت دفن شدن هم دارند یا نه ؟

ابتدا باید در نظر داشت که بهترین گزینه برای دفن ، مخازن عمودی می باشند و سایر مخازن به صورت دفنی توصیه نمی شود.

با توجه به ابعاد مخزنی که باید دفن شود خاک برداری انجام و محل نصب مخزن را 10 سانتی متر بتن ریخته و شیب طرفین آن را صفر نمایید

زیرسازی با آرماتور و بتن به صورت کاملا مسطح

مخازن نباید در معرض نفوذ سیل یا آب زیر زمینی قرار گیرد.

لوله فاضلاب یا آب غیربهداشتی از روی آن عبور نکند.

لوله های ورودی ، خروجی ، سر ریز به محل های تعبیه شده بر روی مخزن متصل شود.

ایجاد دیواره غیر رانشی برای جلوگیری از رانش خاک های اطراف مخزن با فاصله حداقل 20 سانتی متر از مخزن دفن شده.

ایجاد سقف فلزی یا بتنی مسلح به آرماتور.

آیا می توان از محصولات شما در ارتفاعات استفاده کرد سرما و گرمای شدید روی محصول تاثیر نمی گذارد ؟

بله ، با رعایت شرایط نصب و داشتن حفاظ مشکلی برای مخازن و مایع داخل آن بوجود نمی آید.

کدام محصول قابلیت نصب میکسر را دارند؟

کلیه مخازن قیفی و همچنین عمودی قابلیت نصب میکسر را دارد.(حتما در نصب میکسر از پایه های مخازن قیفی استفاده گردد و برای مخازن عمودی ضمنا برای نصب میکسر پایه تعبیه گردد.

نحوه تولید محصولات شما به چه شکل می باشد ؟

کلیه محصولات به روش قالب گیری دورانی (Rotational Molding) است.

این فرآیند از چهار مرحله اصلی دارد:

الف) پر کردن قالب (charging)

در این مرحله قالب که به شکل محصول نهایی طراحی شده است باز می شود و مقدار معینی از ماده پلیمری مورد نظر به صورت پودر در نیمه پایینی قالب ریخته می شود.

ب) حرارت دهی (Heating)

پس از بسته شدن قالب فرم شروع به کار می کند و قالب حول دو محور عمود برهم در داخل کوره می چرخد. انتقال حرارت در داخل کوره موجب می شود تا پودر به دمای ذوب رسیده، شروع به ذوب شدن کند و سطح داخلی قالب را به شکل یکنواختی پوشش دهد.

ج) سرد کردن (Cooling)

در این مرحله قالب در حال چرخش وارد ایستگاه خنک کننده می شود. با سرد شدن قالب به وسیله جریان هوا یا پاشش آب، پلیمر درون آن نیز سرد می شود و قطعه نهایی شکل می گیرد.

د) تخلیه محصول (Remolding)

در این مرحله فرم از حرکت می ایستد و قطعه نهایی با باز کردن نیمه قالب از درون آن خارج می شود.

مستربچ چیست و در صنعت شما چه کارایی دارد ؟

مستربچ رنگدانه هایی است که به منظور تولید محصولات رنگی و بهبود خواص به پلیمر اضافه می شوند و شکل ظاهری آن، دانه ای (گرانول) است.

مواد تشکیل دهنده این محصولات چیست ؟

پلی اتیلن دورانی با استحکام بالا و مقاوم در برابر اشعه خورشید و مستربچ های رنگی

آیا محصولات سفارشی هم تولید می کنید ؟

بله ، واحد تحقیق و توسعه ( R&D ) این مجموعه ضمن امکان سنجی تولید ، پذیرای تمامی ایده ها و طرح های شما عزیزان می باشد.

اگر محصول رنگی هم بخواهیم تولید می کنید ؟

بله ، تمامی محصولات با توجه به طیف رنگی موجود در شرکت نیز امکان تولید دارند.

از کجا بفهمیم که محصولات شما از مرغوبترین مواد تولید شده اند و درجه دو نیستند ؟

مجموعه تهران پلیمر یارا با رعایت کامل شرایط ذکر شده در ذیل محصولات بسیار با کیفیت روانه بازارمی نماید ، فرایند تولید به صورت هوشمند طرح ریزی گردیده و نوسانات در حد صفر می باشد ، شفاف بودن محصول ، تغییر نکردن طعم و مزه آب و نداشتن بو از نشانه های مرغوب بودن این محصولات می باشد.

1-28. شفاف بودن محصول

2-28. نداشتن بو

3-28. استفاده از مواد اولیه مرغوب

4-28.کیفیت مستمر در فرآیند تولید

5-28. استفاده از بهترین ماشین آلات و تجهیزات

6-28. نیروی انسانی متخصص

7-28. رعایت زمان استاندارد پخت محصولات

آیا محصول با وزن کمتر از وزن معمول هم تولید می کنید ؟

بدلیل رعایت استاندارد ایران و حقوق مصرف کنندگان خود از تولید مخازن با وزن کمتر معذوریم.

چت واتساپ ( آنلاین )
جواب سوالتو پیدا نکردی ؟
تیم پشتیبانی تهران پلیمر یارا

با خانواده تهران پلیمر یارا همراه باشید