1400/11/11
مخزن آب پلی اتیلن چند لایه | تانکر آب پلی اتیلن چند لایه

سر فصل این مطالب :

:

منبع آب پلی اتیلن با داشتن کیفیت بالا و طراحی برتر برای ذخیره آب شهرت خاصی پیدا کرده است. تهران پلیمر یارا مخزن آب پلی اتیلن چند لایه را در طرح ها، ابعاد و رنگ های مختلفی تولید و در اختیار شما قرار می دهد. این مخازن کاربردهای زیادی دارند که از جمله آن ها ذخیره آب می باشد. لیست قیمت منابع آب پلی اتیلن تهران پلیمر یارا به روز می باشد و شما می توانید قیمت منبع آب مورد نظر خود را از مشاوران ما جویا شوید.

منبع آب پلی اتیلن برای برنامه های طولانی مدت ذخیره آب ساخته شده است. این مخازن از پلی اتیلن تأیید شده غذایی FDA / NSF ساخته شده و نوع سه لایه آن دارای مهارکننده های UV داخلی هستند.

مخازن پلاستیکی متداول از پلی اتیلن ساخته شده است، که اغلب "پلی" نامیده می شود. آنها نسبت به صدمه از آب شور نسبتاً مصون هستند ، بنابراین اگر مخزن شما به طور مرتب از یک گودال یا سد بلند می شود، ممکن است یک مخزن پلاستیکی بهترین راه حل باشد.


مقایسه منبع آب پلی اتیلن و مخزن آب فایبرگلاس

مخازن آب با مواد، اشکال و اندازه های مختلف ساخته می شوند.هر ماده ای که در چنین مخازن به کار رفته است ، خصوصیات، شایستگی ها و ضعف های منحصر به فرد خود را دارد.بر اساس نیازهای فردی شما باید تعیین کنید که چه نوع منبع آب مناسب شماست.

فایبرگلاس و پلی اتیلن دو ماده بسیار رایج هستند که برای ساخت مخازن آب مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله، به برخی از خصوصیات هرکدام می پردازیم و می دانیم که تفاوت مخازن آب فایبرگلاس و منبع آب پلی اتیلن با هم متفاوت است.

مخازن آب فایبرگلاس با مزایای بسیاری همراه است. فایبرگلاس، به عنوان ماده ای برای ساخت مخازن آب، با دوام و همه کاره است. با این حال، نسبتاً پر هزینه است.

ویژگی های اصلی مخازن آب فایبرگلاس عبارتند از

1. یک مزیت شناخته شده مخازن فایبرگلاس، نسبت قدرت به وزنی است که به آنها امکان می دهد تا در هر مکانی عملی شوند.

2. مخازن فایبرگلاس به دلیل پوسیدگی یا زنگ زدگی به مرور زمان دفن شوند.

3. این مخازن کاملاً سفت هستند اما نسبتاً سبک و باریک هستند و باعث می شود آنها شکننده و مستعد ترک شوند.

4. مخازن فيبرگلاس براي كاهش رشد جلبك ها نياز به پوشش داخلي دارند.

از آنجا که فایبرگلاس گران است ، به خصوص اگر به مخزن نیاز داشته باشید باید زیاد هزینه کنید.

منبع آب پلی اتیلن اقتصادی ترین گزینه برای ذخیره آب تا حدود 50،000 گالن است. مخزن آب پلی اتیلن قابل شرب،قابل نصب ، آسان برای کنترل ، بادوام ، قوی و سبک وزن است.

این مخازن که به صورت چرخشی ساخته شده اند ، هیچ گونه درز برای نشت ندارند. مخازن آب پلی اتیلن نیز به هیچ پایه مخصوصی احتیاج ندارند و به طور معمول بر روی آسفالت تخت یا ماسه صاف قرار می گیرند.ویژگی های منبع آب پلی اتیلن عبارتند از

1. منابع پلی اتیلن سبک وزن ، قوی و اقتصادی تر از مواد جایگزین هستند

2- به دلیل سبک بودن و استحکام آنها به راحتی قابل نصب هستند.

3. انعطاف پذیری مرتبط با پلاستیک شکل ها و سبک های مختلفی را ایجاد می کند.

4- مخازن ساخته شده از پلی اتیلن فاسد نشده هستند.

5- آنها در رنگ های مختلفی متناسب با سلیقه شما ساخته می شوند.

6. این مخازن ضد ضربه هستند و به معنای واقعی کلمه می توانید آنها را حمل کنید.

7. بسیاری از این مخازن از مهارکننده های UV تشکیل شده اند.


منابع پلی اتیلن بسته بر نوع و میزان مصرف و کاربردی که دارند تنوع بسیاری دارند به شکلی که این محصولات را در طیف گسترده ای از انواع مخازن عمودی، افقی، بیضی، زیرپله، مکعبی، نیسانی، اسلیم تانک یا آسان رو، ترافیکی و قیفی، انبساطی، سم پاش در بازار می توان مشاهده کرد.

باید در نظر داشت مخازن براساس کاربردی که دارند جهت مایعات صنعتی و مایعات شرب به صورت تک لایه، دو لایه، سه لایه ضد جلبک و سه و چهار لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال (ضد باکتری) تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

کلیه مخازن با وزن استاندارد تولید شده و دارای قسمت های چون (تاریخ نگار، نشان های استاندارد (استاندارد ملی ایران، پروانه بهداشتی ساخت و نشان آنتی باکتریال ) نام تجاری و لیتراژ می باشد.

این شرکت توانسته به عنوان تنها تولید کننده کشور، با تولید پوشش های داخلی آبی با تکنولوژی نانو که دارای خواص آنتی باکتریالی است، محصولاتی کاملا بهداشتی تولید نماید که بهترین انتخاب برای ذخیره سازی آب شرب می باشد.

این اطلاعات به منظور ارائه نمای کلی از مخازن آب فایبرگلاس و پلی اتیلن است. اگر قصد تهیه مخزن آب را دارید، حتماً یک منبع قابل اعتماد برای مخزن آب را انتخاب کنید که مخازن باکیفیت را ارائه می دهد. علاوه بر این، قبل از نصب مخزن بزرگ، اطمینان حاصل کنید که مجوزهای محلی و سایر الزامات را دارید.

مزایای منبع آب پلی اتیلن تهران پلیمر یارا

مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت بالا دارای چندین مزیت نسبت به مخازن فایبرگلاس و مخازن استیل است. در این جا به برخی از این موارد اشاره شده است. لطفا توجه داشته باشید که این مزایا فقط در مورد مخازن پلی اتیلن با کیفیت بالا مانند مخازن تولید شده توسط تهران پلیمر یارا می باشد. یک مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت ارزان با مخازن استیل و فایبرگلاس قابل مقایسه نیست.


سهولت در نصب

از آنجا که مخازن پلی اتیلن از نظر وزن نسبتاً سبک بوده و بسیار بادوام هستند ، حمل و نقل آنها آسان است. مخازن پلی اتیلن با استفاده از روشهای اساسی حمل و نقل مانند ناقلین متداول و تریلرهای مسطح حمل می شوند در حالی که مخازن فایبرگلاس نیازهای ویژه ای برای حمل و نقل دارند و از آنجا که مخازن پلی اتیلن نسبت به مخازن فولادی سبک تر هستند ، حمل و نقل ارزان تر است. علاوه بر این ، هنگامی که مخزن به محل شما می رسد ، می توان آن را با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات معمول موجود در محل کار تخلیه کرد. سرانجام ، آنها می توانند چندین بار مانور داده شوند تا اینکه بدون ترس از آسیب ، آماده نصب شوند. همه این عوامل نصب مخزن آب یا مخزن شیمیایی شما را بسیار ساده تر می کند.


تنوع گسترده تر

مخازن استیل به صورت دایره ای و دارای سقف مخروطی هستند. ممکن است قطر آنها تغییر کند اما شکل اصلی آن یکسان است. از طرف دیگر ، منبع آب پلی اتیلن در اشکال و اندازه های متنوع تری قرار دارند. از گرد ، تا باریک ، مطمئناً یک مخزن پلاستیکی متناسب با نیازهای شما وجود دارد.


منبع آب پلی اتیلن زنگ نمی زند

همانطور که گفته شد ، بزرگترین مزیت مخازن پلاستیکی نسبت به مخازن استیل این است که به مرور زمان زنگ نمی زنند و نیاز به تعویض ندارند. طول عمر آنها نیز به این دلیل است که بیشتر است. بازدارنده های UV از مخزن آب پلی اتیلن چند لایه در برابر تخریب نور خورشید محافظت می کنند.


برای نوشیدن آب بهتر است

مخازن استیل با دیواره روی گالوانیزه می شوند ، اگرچه برای سلامتی خطرناک نیست، اما می تواند طعم آب آشامیدنی را تحت تأثیر قرار دهد. مطالعات انجام شده بر روی برخی مخازن فولادی نیز سطح مضر سرب را نشان داده است. مخزن آب پلی اتیلن چند لایه طبق استانداردهای مواد غذایی ساخته شده اند، بنابراین 100٪ برای ذخیره آب آشامیدنی ایمن هستند.

تهران پلیمر یارا انواع مخزن آب پلی اتیلن را در رنگ های مختلف متناسب با خانه شما درست می کند! برای تهیه مخزن آب پلی اتیلن متناسب با نیازهایتان امروز با ما تماس بگیرید.

تعجب آور نیست که بسیاری از مردم می خواهند از قیمت مخازن آب پلی اتیلن بدانند. به هر حال، صرفه جویی و مدیریت آب همیشه یک نیاز اساسی است.

واضح است که برای اطمینان از عملکرد و رشد کارآیی برنامه ها ، باید مخازن آب مناسب را خریداری و نصب کنند. یافتن مخزن آب که کاملاً مناسب باشد از نظر قیمت و کیفیت کاملاً منطقی است.


سهولت تعمیر و نگهداری

برخلاف مخازن ساخته شده از مواد دیگر ، مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن تقریباً نیازی به نگهداری ندارند. مخازن فولادی برای تعیین یکپارچگی جوش به مراقبت های پیشگیرانه خارجی مانند نقاشی و بازرسی داخلی احتیاج دارند. فایبرگلاس همچنین موارد خاص خود را مانند ساخت چند لایه و حساسیت نسبت به میکرو ترک خوردگی مطرح می کند. مخازن پلی اتیلن لزوم نیاز به بازرسی داخلی برای نشت و ترک را از بین می برند ولی بهتر است برای افزایش عمر به طور دوره ای بازرسی شوند.


مقاومت در برابر نشت

مخزن آب پلی اتیلن با چرخش به دلیل داشتن قالب ، ساخت و ساز یک تکه بدون درز ساخته می شود و مقاوم در برابر نشت هستند. مخازن فلزی به مرور زمان زنگ می زنند و خوردگی ایجاد می شود. کیفیت مخازن فایبرگلاس و مقاومت آنها در برابر نشت با توجه به روش ساخت و کیفیت ساخت می تواند بسیار متفاوت باشد. ساخت و ساز یکپارچه و کیفیت بی اثر برتر مخازن پلی اتیلن به معنای احتمال نشت کمتر است.


قیمت پایین تر

مخزن پلی اتیلن با وجود مزایای زیادی که دارد قیمت پایین تری نسبت به سایر انواع مخازن دارد.

قابل تولید در طرح های مختلف

مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا قابل تولید در رنگ ها و طرح های مختلف است و براساس نیازتان می توانید سفارش دهید.


طول عمر بالا

در صورت نگهداری و نصب درست مخزن آب پلی اتیلن عمر طولانی تر نسبت به انواع مخازن دارد.

مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن علاوه بر کاهش هزینه حمل و نقل، نصب آسان تر و کاهش نیاز به نگهداری ، می توانند بیشتر از مخازن استیل و فایبرگلاس عمر کنند.

راحت تر قرار گرفتن در موقعیت

سطحی که مخازن استیل بر روی آن قرار می گیرند قبل از نصب مخزن به آماده سازی قابل توجهی نیاز دارند. این می تواند شامل حلقه های فولادی گران قیمت و یک پایه بتونی باشد تا ته آن زنگ نزند. مخازن آب پلی اتیلن می توانند روی هر سطح صاف بنشینند تا جایی که چیزی تیز در زیر آن وجود نداشته باشد ، برخی از آنها نیز می توانند در زیر زمین و دور از دید قرار بگیرند.


قیمت منبع آب پلی اتیلن به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مخازن آب پلی اتیلن بر اساس کیفیت، ابعاد و ضخامت آن مشخص می شود. قیمت منبع آب که به روش چرخشی تولید می شوند چون با دقت بالاتر، استحکام بالا و مقاوم در برابر خوردگی تولید می شوند و وزن پایینی دارند به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع دیگر دارند. از دیگر فاکتورهای مهم در قیمت مخزن آب تک لایه و سه لایه بودن آن ها می باشد. نوع و حجم مخزن آب از دیگر عوامل موثر بر قیمت مخزن آب می باشد.

کارشناسان شرکت پلیمر یارا آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان برای قیمت منبع آب پلی اتیلن و انتخاب نوع مناسب آن می باشند.


چرا قیمت منبع مخازن آب پلی اتیلن بعضی از شرکت ها نسبت به نرم بازار پایین تر است؟

این مخازن از مواد اولیه بی کیفیت تهیه می شوند و استاندارهای لازم را ندارند به همین دلیل قیمت پایین تری دارند. این مخازن معمولا گارانتی ندارند یا ضمانت نامه های آن ها غیر واقعی است.

طیف وسیعی از عوامل وجود دارد که می تواند بر قیمت مخزن آّب تأثیر بگذارد. این اطلاعات مورد نیاز قبل از خرید را در اختیارتان قرار می دهد و به شما کمک می کند عناصری را که قیمت مخزن آب را بالا یا پایین می کند درک کنید تا بتوانید از خرید خود اطمینان داشته باشید.


عواملی که قیمت منبع آب را مشخص می کند:

اندازه

مواد

اتصالات و لوازم جانبی

نگهداری

ضمانتنامه


از کجا منبع آب با قیمت مناسب خریداری کنیم؟

اگر تصمیم به خرید مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت و با قیمت مناسب هستید، شرکت تهران پلیمر یارا گزینه خوبی می باشد. این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب شما را در خرید مخازن مناسب کمک می کنند.

چگونه از قیمت مخزن آب اطلاع پیدا کنیم؟

برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

قیمت مخزن آب 10000 لیتری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مخزن آب 10000 لیتری به کیفیت مواد اولیه استفاده شده و خدمات پس از فروش بستگی دارد. علاوه بر این قیمت مخزن آب 10000 لیتری افقی از عمودی بیشتر است زیرا مخازن افقی سنگین تر هستند.

لیست قیمت انواع مدل های منبع آب پلی اتیلن

قیمت گذاری مخازن پلی اتیلن براساس، وزن مخزن انجام می شود. به این شکل که مخازن با لیتراژ بالاتر قیمت بالاتری دارند چون وزن بیشتری دارند.

البته باید در نظر داشته باشیم که با توجه به شکل ظاهری و هندسی هر مخزن ، وزن مواد تشکیل دهنده آن نیز می تواند متفاوت باشد. به این شکل که مخزن 1500 لیتری عمودی وزن بیشتری نسبت به مخزن 1000 لیتری عمودی دارد. اگرچه که مخزن 1000 لیتری عمودی با توجه به شکل ظاهری آن از مخزن 1000 لیتری افقی سبک تر است.

باید توجه داشت که تمامی مخازن و وان های تولیدی شرکت تهران پلیمر یارا ضمن تولید با وزن مورد تایید سازمان ملی استاندارد از مرغوب ترین مواد اولیه درجه یک استفاده شده که این باعث شده تمامی محصولات از 10 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی و ملی برخوردار باشند.


شرایط فروش منبع آب پلی اتیلن در سایر شهرها

شرکت تهران پلیمر یارا با در اختیار داشتن بیش از 150 نمایندگی فعال در کشور از گسترده ترین سیستم توزیع و خدمات پس از فروش در کشور برخوردار است. مصرف کنندگان گرامی کافی است به سایت این شرکت به آدرس www.tpy.ir و به قسمت نمایندگان ما مراجعه نمایند تا با جزئیات دقیق مشخصات هر نمایندگی را به تفکیک ملاحضه نمایند . طبیعی است گستره نمایندگان جهت رفاه مصرف کنندگان ایجاد شده است تا از نزدیک ترین نمایندگی خرید نمایند. همچنین مصرف کنندگان جهت خرید انواع مخازن و وان چند لایه پلی اتیلنی می توانند با شماره های 02635700 تماس بگیرند تا در کمترین زمان از نزدیک ترین نمایندگی و شعب فروش به محل زندگی خود اطلاع یابند.

منبع آب پلی اتیلن در چه رنگ هایی قابل سفارش است؟

منبع های پلی اتیلن در انواع رنگ های سفید ، قرمز ، آبی ، سبز و زد قابل تولید است. منبع های آب پلی اتیلن به صورت تک لایه ، دو لایه ، سه لایه و چهار لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال در حال تولید است.

اساسا تولید محصولات رنگی صرفا جهت همسان سازی رنگ محصول با محیط های صنعتی ، ساختمانی و... یا براساس سلیقه مشترین کاربرد دارد.

برای تولید مخازن رنگی از مستربچ های رنگی ( رنگ دانه هایی به شکل گرانول) استفاده می شود.

این منابع هم مثل سایر محصولات دارای 10 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02635700 یا آدرس سایت www.tpy.ir مراجعه نمایید و منبع مورد نظر خود را سفارش دهید


تفاوت قیمت منبع آب گالوانیزه و پلی اتیلن:

مخازن آب پلی اتیلن مزایای زیادی نسبت به مخزن گالوانیزه دارد مانند: حمل و جا به جایی آسان،نصب آسان، تنوع در ابعاد مختلف، طول عمر بالاتر ، نگهداری آسان تر، کیفیت آب بهتر. با وجود این مزایا قیمت مخزن آب پلی اتیلن از تانکر آب گالوانیزه ارزان تر است.

تفاوت قیمت مخزن آب 500 لیتری و 1000 لیتری:

علاوه بر نوع مخزن از دیگر عواملی که بر قیمت مخزن آب تاثیر گذار است حجم آن می باشد.مخازن آب از یک نوع هرچه حجم مخزن بزرگ تر باشد گران تر می شود.

علت تفاوت قیمت منبع تک لایه و سه لایه:

مخازن تک لایه و سه لایه در تعداد لایه ها با هم متفاوت نیستند بلکه در وجود یه لایه تیره رنگ در مخزن سه لایه است و افزودن این رنگ تیره موجب افزایش قیمت تانکر آب سه لایه می شوند.

تفاوت قیمت منبع آب افقی و عمودی

منبع آب افقی هم حجم با منبع عمودی گران تر است.دلیل این تفاوت قیمت این است که منابع افقی هم حجم با عمودی سنگین تر هستند به همین دلیل از قیمت بالاتری بر خوردار می باشند.این تفاوت قیمت دلیل بر کیفیت بالاتر منبع افقی نیست، در صورتی که عمر مخزن عمودی در شرایط یکسان بالاتر از منبع افقی نیز می باشد.

قیمت مخازن پلی اتیلن دست دوم چقدر است؟

قیمت مخازن پلی اتیلن دست دوم هم به میزان سالم بودن مخزن، کیفیت، میزان حجم و نوع منبع از نظر شکل ظاهری و چند لایه بودن بستگی دارد.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک نسبت به مخزن آب معمولی:

قیمت مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک نسبت به مخزن آب معمولی به علت سه لایه بودن مقداری بیشتر است.

طول عمر منبع آب پلی اتیلن چند لایه چقدر است؟

طول عمر منبع آب پلی اتیلن چند لایه مانند سایر مخازن پلی اتیلن بستگی به کیفیت و شرایط نگهداری آن دارد و معمولا بیش از ده سال عمر می کند.

میزان استحکام و مقاومت مخزن آب پلی اتیلن چند لایه چقدر است؟

میزان استحکام و مقاومت مخزن آب پلی اتیلن چند لایه مانند سایر مخازن است و از این جهت با مخازن تک لایه تفاوتی ندارد.

روش تولید منبع آب پلی اتیلن چند لایه چگونه است؟

روش تولید مخزن آب پلی اتیلن چند لایه مانند سایر انواع مخازن است و در نهایت عایق بندی می شود.

حداکثر دمای قابل تحمل مخزن آب پلی اتیلن چند لایه چقدر است؟

دامنه دمایی مخازن آب پلی اتیلن بین 40- و 55+ درجه است و از این مخدوده دمایی نباید فراتر برود زیرا باعث آسیب به مخزن می شود.


منبع آب پلی اتیلن چند لایه را از کجا بخریم؟

برای خرید منبع آب پلی اتیلن چند لایه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. شرکت تهران پلیمر یارا یکی از فروشگاه هایی است که به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین به شما خدمات مشاوره ارائه می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده مخزن مورد نیاز خود را تهیه کنید.

مفتخریم به اطلاع کلیه مصرف کنندگان گرامی برسانیم ، گروه کارخانجات تهران پلیمر یارا دارای 3 واحد تولیدی در استان های البرز و یزد با در اختیار داشتن بیش از 150نمایندگی فعال در سراسر کشور امادگی ویژه ای در ارائه محصول و خدمات پس از فروش را برای شما مصرف کنندگان ارجمند فراهم کرده است.

شما عزیزان می توانید به آدرس سایت رسمی شرکت به آدرس www.tpy.ir از لیست نمایندگان ، راههای ارتباطی و موقعیت آنها اطلاع پیدا کنید و نسبت به خرید مخزن و وان مورد نیاز خود اقدام فرمایید.. کلیه نمایندگان فروش شرکت تهران پلیمر یارا ملزم به ارائه اطلاعات دقیق و کامل از محصول ، ارائه برچسب راهنمای شرایط صحیح نصب و نگهداری و ارائه برگ گارانتی رسمی شرکت به کلیه مصرف کنندگان گرامی هستند.

مشخصات مخزن آب پلی اتیلن تک لایه

مهمترین ویژگی مخازن تک لایه شفاف بودن آن است. مخازن تک لایه با توجه به ظاهر شفافشان این امکان رو ایجاد می کنند که شما قادرید سطح مایع درون مخزن رو ببینید. از طرفی مخازن تک لایه بهترین انتخاب برای کسانی است که مخزن را جهت استفاده از مایعات صنعتی همچون انواع اسیدها ، انواع سوخت ها و... استفاده می کنند یا آن دسته از مصرف کنندگانی که این مخازن را جهت استفاده آب شرب( منتهی با توجه به این نکته که در معرض نور خورشید نباشد ) استفاده می کنند.

برخلاف باور عمومی از اینکه تعداد لایه ها ارتباط مستقیم با مقاومت مخزن دارد باید در نظر داشته باشید که تعداد لایه ها و تنوع ظاهری صرفا به دلیل تنوع کاربردهای استفاده از آنهاست و نه غیر این.

مخزن آب پلی اتیلن چند لایه تهیه کنم؟

قبل از خرید و تهیه مخزن لازم است بدانید ، این مخزن برای چه کاربردی و در کجا نصب می شود.

بهتر است بدانید مخازن تک لایه عموما برای مصارف صنعتی استفاده می شوند. مخازن تک لایه به صورت شفاف است و مایع داخل مخزن قابل رویت است.

مخازن چند لایه عموما برای مصارف آب شرب مورد استفاده قرار می گیرد ، این مخازن دارای لایه میانی مشکی رنک به صورت آنتی یووی Anti Uv است و از ورود نور خورشید به داخل مخزن جلوگیری می کند.

شما مخیر هستید با توجه به محل نصب (در مجاورت نور خورشید است یا نیست ؟) و نوع کاربری آن مخازن رو به صورت تک لایه یا چند لایه سفارش دهید؟


بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن چند لایه

بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن چند لایه برند تهران پلیمر یارا است که سال ها در این زمینه تجربه دارد و مخازن را با جدیدترن و به روزترین دستگاه ها تولید می کند.

به طور خلاصه هر مخزن آب پلی اتیلن متناسب با نیاز کاربر نهایی ساخته شده است. منبع آب پلی اتیلن برای افرادی ساخته شده است که به هر دلیلی نیاز به آب دارند - خواه برای خانه ، سفر یا برای جمع آوری آب باران. مخزن آب پلی اتیلن چند لایه برای مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است و میزان نوری که وارد مخزن می شود را محدود می کند. تمام مخازن به صورت استاندارد دارای درب دریچه ای و دریچه ورودی با پلاگین می باشند. قیمت مخازن آب پلی اتیلن نیز از مهمترین فاکتورها برای خرید شما است که کارشناسان ما شما را در زمینه انتخاب منبع آب پلی اتیلن مناسب و قیمت منبع آب راهنمایی می کنند.

فرق مخزن آب پلی اتیلن سه لایه با تک لایه در چیست؟ کدام یک انتخاب بهتری است؟

قبل از خرید مخزن باید در نظر داشت تنوع بالای شکل و لایه های مخازن به دلیل تنوع کاربرد های مختلف آنهاست.

هر مخزن براساس نوع کاربری آن به صورت تک لایه یا چند لایه قابل تولید است. عموما مخازن تک لایه برای مصارف صنعتی که بحث جلبک زدن آب مطرح نیست استفاده می شود و مخازن چند لایه برای آب شرب.

باور غلطیست که مخازن تک لایه ضخامت کمتری دارند و در نتیجه مقاومت ضعیف تری دارند ، چرا که هر گونه مخازن تقریبا با وزن مشابهی تولید می شود و آنچه مخازن تک لایه شفاف رو از مخازن چند لایه تفکیک می کند نوع کاربری آنهاست.

علت تفاوت قیمت مخزن آب پلی اتیلن چند لایه با تک لایه

قبل از خرید مخزن باید در نظر داشت تنوع بالای شکل و لایه های مخازن به دلیل تنوع کاربری آنهاست.

هر مخزن براساس نوع کاربری آن به صورت تک لایه یا چند لایه قابل تولید است. عموما مخازن تک لایه برای مصارف صنعتی که بحث جلبک زدن آب مطرح نیست استفاده می شود و مخازن چند لایه برای آب شرب.

تفاوت قیمت مخازن تک لایه و چند لایه به دلیل تفاوت در فرآیند تولید آنهاست. در مخازن چند لایه از یک لایه میانی مشکی رنگ در فرآیند تولید استفاده می شود که مانع نفوذ نور خورشید به داخل مخزن می شود و در نتیجه آب جلبک نمی زند.

بر ای مثال برای تولید یک مخزن 4 لایه فرآیند مواد ریزی به داخلل مخزن 4 بار انجام می شود که این باعث می شود سیکل تولید کمی طولانی تر شود.


طرز استفاده از مخزن آب پلی اتیلن چند لایه

مخازن بسته به نوع کاربرد آن به صورت تک لایه و چند لایه تولید می شوند ، مخازن تک لایه عموما برای مصارف صنعتی و مخازن چند لایه با توجه به داشتن لایه میانی UV Anti آنتی یووی که به رنگ مشکی است و مانع نفوذ نور خورشید به داخل مخزن می شود از جلبک زدن و بو گرفتن آب جلوگیری می کند. عللاوه بر این مخازن شرکت تهران پلیمر یارا با اقتباس از تکنولوژی نانو تولید شده به شکلی که لایه داخلی در تماس با آب که به رنگ آبی است خاصیت آنتی باکتریالی داشته و مانع از رشد و تکثیر جلبک و باکتری ها مضر بر آب می شود.

فرایند تولید مخزن آب پلی اتیلن چند لایه

مراحل تولید مخزن و وان پلی اتیلنی در روش دورانی (rotational molding) :

آسیاب نمودن گرانول PE 3840 :

شارژ قالب ها از مواد اولیه پلی اتیلنی

وارد شدن قالب داخل کوره حرارتی

چرخش قالب داخل کوره

بیرون آوردن قالب از داخل کوره

سرد کردن قالب

خارج کردن محصول از درون قالب

کنترل کیفیت

پرداخت و اصلاح ضایعات جزئی روی مخازن

بسته بندی محصول

انبارش

ارسال

در نظر داشته باشید برای تولید مخازن چند لایه به ازای هر لایه یک بار قالب از درون کوره خارج می شود و از مواد اولیه شارژ می شود.

معایب مخزن آب پلی اتیلن چند لایه

مخازن چند لایه به دلیل داشتن لایه های مختلف با کاربری های مختلف با توجه به تنوع کاربردهای آن تولید می شوند. به طور کلی مخازن چند لایه جهت استفاده و ذخیره سازی آب شرب مورد استفاده قرار می گیرد در مقابل مخازن تک لایه عموما جهت مصارف صنعتی استفاده می شوند. مخازن چند لایه دارای لایه میانی آنتی یووی anti uv هستند که مانع نفوذ نور خورشید به درون مخزن می شوند در نتیجه آب ذخیره شده در این نوع مخازن هیچ نوع تغییری در ساختار رنگ ، بو و مزه سیال درون مخزن ایجاد نمیکنند.


فاکتورهای مهم در خرید مخزن آب پلی اتیلن چند لایه

قبل از خرید مخزن باید در نظر داشته باشید که برای چه مصرفی و برای چه جایی از مخزن میخواهید استفاده کنید.

مخازن تک لایه عموما برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و در مقابل مخازن چند لایه برای مصارف آب شرب مورد استفاده قرار می گیرند. مخازن بسته به نوع کاربرد آنها ، محلی که مخزن نصب و جانمایی می شوند شکل ظاهری متفاوتی دارند. به طور کلی مخازن با ارتفاع کوتاه مانند مخازن مکعبی ، زیرپله ، بیضی و عمودی کوتاه انتخاب مناسب تری است و برای فضاهای با مساحت کم مخازن عمودی بلند ، آسان رو ، قیفی انتخاب مناسب تری است.

در نظر داشته باشید با مراجه به سایت رسمی شرکت تهران پلیمر یارا به آدرس www.tpy.ir می توانید از تنوع و مشخصات قنی هر محصول به طور جداگانه ای اطلاع پیدا کنید.

کلیه محصولات شرکت تهران پلیمر یارا دارای 10 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش مکتوب و گسترده در سراسر کشور است.

قیمت منبع آب پلی اتیلن چند لایه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مخازن به عوامل مختلفی بستگی دارد ، بخشی از این عوامل جنبه داخلی و بخشی جنبه بیرونی دارد.

عوامل داخلی : شکل ظاهری مخزن ، تعداد للایه ها ، سفارشی سازی برای مصارف خاص ( مانند ذخیره سازی انواع اسیدها)

عوامل بیرونی : وزن مخزن ، گرید و کیفیت مواد اولیه استفاده شده ، خدمات پس از فروش ، برند سازی و...

ما در شرکت تهران پلیمر یارا سعی بر آن داشتیم با استفاده از بهترین مواد اولیه و کنترل کیفی چند مرحله ای ، بسته بندی منحصربفرد و خدمات پس از فروش 15 ساله ، با کیفیت ترین نوع مخازن و وان پلی اتیلن را در اختیار شما مصرف کنندگان ارجمند قرار دهیم.

ویژگی های پایه های منبع آب پلی اتیلن

باید در نظر داشت پایه های فلزی جهت مخازن قیفی مورد استفاده قرار می گیرند .

این پایه ها که عموما به رنگ قرمز و نارنجی است برای انواع مخازن قیفی در لیتراژهای 250 ، 500 ، 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، 10000 لیتری مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به شکل ظاهری منبع های قیفی که به شکل قیف می باشد جهت کاربرد برای مایعاتی که نیاز است تا آخرین قطره آن استفاده شود ، کاربرد دارند.

منبع های قیفی به صورت تک لایه ، دو لایه ، سه لایه و چهار لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

این منبع ها نیز مانند سایر منابع دارای 10 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد.

چگونه از منبع آب پلی اتیلن برای تولید سپتیک تانک پلی اتیلن استفاده می شود؟

سپتیک تانک ، مخزنی جهت تصفیه آب است که در ابعاد متفاوت قابل تولید و کاربرد می باشد.

این مخازن از چند قسمت تشکیل شده به شکلی که آب در قسمت های ابتدایی دارای ناخالصی بالا و در قسمت انتهایی دارای خلوص بالا به شکلی که قابل شرب و استفاده باشد است.

سپتیک تانک از جنس پلی اتیلن و دارای چند قسمت اصلی است که توسط دیواره های جداکننده تفکیک شده است. معمولا مخازن سپتیک تانک دارای 2 دریچه بازدید در ابتدا و انتها و همچنین لوله ورود فاضلاب یا پس آب ، لوله تخلیه گاز و در نهایت لوله خروج آب است.

سپتیک تانک ها نقش بسیار مهمی در سالم سازی و تصفیه آب ایفا می کنند و بسته به میزان مصرف و کاربرد آنها در لیتراژ های مختلف قابل تولید و بهره برداری است.

0
برچسب ها

مخازن آب

منبع آب

تانکر آب

مخزن پلی اتیلن

مخزن پلاستیکی

به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید

[کل : 0 , کیانگین : 0]

هم اکنون خرید کنید


در مورد این مقاله نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخشهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند .


با خانواده تهران پلیمر یارا همراه باشید