fa en ar

تلفن تماس: 35700-026

منبع آب پلی اتیلن با داشتن کیفیت بالا و طراحی برتر برای ذخیره آب شهرت خاصی پیدا کرده است. تهران پلیمر یارا مخزن آب پلی اتیلن چند لایه را در طرح ها، ابعاد و رنگ های مختلفی تولید و در اختیار شما قرار می دهد. این مخازن کاربردهای زیادی دارند که از جمله آن ها ذخیره آب می باشد. لیست قیمت مخازن آب پلی اتیلن تهران پلیمر یارا به روز می باشد و شما می توانید قیمت منبع آب مورد نظر خود را از مشاوران ما جویا شوید.

مخزن آب پلی اتیلن برای برنامه های طولانی مدت ذخیره آب ساخته شده است. این مخازن از پلی اتیلن تأیید شده غذایی FDA / NSF ساخته شده و نوع سه لایه آن دارای مهارکننده های UV داخلی هستند.

مخازن پلاستیکی متداول از پلی اتیلن ساخته شده است ، که اغلب "پلی" نامیده می شود. آنها نسبت به صدمه از آب شور نسبتاً مصون هستند ، بنابراین اگر مخزن شما به طور مرتب از یک گودال یا سد بلند می شود ، ممکن است یک مخزن پلاستیکی بهترین راه حل باشد.


مقایسه مخزن آب پلی اتیلن و مخزن آب فایبرگلاس

مخازن آب با مواد ، اشکال و اندازه های مختلف ساخته می شوند.هر ماده ای که در چنین مخازن به کار رفته است ، خصوصیات ، شایستگی ها و ضعف های منحصر به فرد خود را دارد.بر اساس نیازهای فردی شما باید تعیین کنید که چه نوع مخزن آب مناسب شماست.

فایبرگلاس و پلی اتیلن دو ماده بسیار رایج هستند که برای ساخت مخازن آب مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله، به برخی از خصوصیات هرکدام می پردازیم و می دانیم که تفاوت مخازن آب فایبرگلاس و مخازن آب پلی اتیلن با هم متفاوت است.

مخازن آب فایبرگلاس با مزایای بسیاری همراه است. فایبرگلاس ، به عنوان ماده ای برای ساخت مخازن آب ، با دوام و همه کاره است. با این حال ،نسبتاً پر هزینه است.


ویژگی های اصلی مخازن آب فایبرگلاس عبارتند از:

 1. یک مزیت شناخته شده مخازن فایبرگلاس ، نسبت قدرت به وزنی است که به آنها امکان می دهد تا در هر مکانی عملی شوند.
 2.  مخازن فایبرگلاس به دلیل پوسیدگی یا زنگ زدگی به مرور زمان دفن شوند.
 3. این مخازن کاملاً سفت هستند اما نسبتاً سبک و باریک هستند و باعث می شود آنها شکننده و مستعد ترک شوند.
 4. مخازن فيبرگلاس براي كاهش رشد جلبك ها نياز به پوشش داخلي دارند.
 5. از آنجا که فایبرگلاس گران است، به خصوص اگر به مخزن نیاز داشته باشید باید زیاد هزینه کنید.

مخزن آب پلی اتیلن اقتصادی ترین گزینه برای ذخیره آب تا حدود 50،000 گالن است. مخزن آب پلی اتیلن قابل شرب،قابل نصب ، آسان برای کنترل ، بادوام ، قوی و سبک وزن است.

این مخازن که به صورت چرخشی ساخته شده اند ، هیچ گونه درز برای نشت ندارند. مخازن آب پلی اتیلن نیز به هیچ پایه مخصوصی احتیاج ندارند و به طور معمول بر روی آسفالت تخت یا ماسه صاف قرار می گیرند.


ویژگی های مخازن آب پلی اتیلن عبارتند از

 1. مخازن پلی اتیلن سبک وزن ، قوی و اقتصادی تر از مواد جایگزین هستند
 2. به دلیل سبک بودن و استحکام آنها به راحتی قابل نصب هستند.
 3. انعطاف پذیری مرتبط با پلاستیک شکل ها و سبک های مختلفی را ایجاد می کند.
 4. مخازن ساخته شده از پلی اتیلن فاسد نشده هستند.
 5. آنها در رنگ های مختلفی متناسب با سلیقه شما ساخته می شوند.
 6.  این مخازن ضد ضربه هستند و به معنای واقعی کلمه می توانید آنها را حمل کنید.
 7. بسیاری از این مخازن از مهارکننده های UV تشکیل شده اند.

این اطلاعات به منظور ارائه نمای کلی از مخازن آب فایبرگلاس و پلی اتیلن است. اگر قصد تهیه مخزن آب را دارید ، حتماً یک منبع قابل اعتماد برای مخزن آب را انتخاب کنید که مخازن باکیفیت را ارائه می دهد. علاوه بر این ، قبل از نصب مخزن بزرگ ، اطمینان حاصل کنید که مجوزهای محلی و سایر الزامات را دارید.


مزایای مخزن آب پلی اتیلن تهران پلیمر یارا

مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت بالا دارای چندین مزیت نسبت به مخازن فایبرگلاس و مخازن استیل است. در این جا به برخی از این موارد اشاره شده است. لطفا توجه داشته باشید که این مزایا فقط در مورد مخازن پلی اتیلن با کیفیت بالا مانند مخازن تولید شده توسط تهران پلیمر یارا می باشد. یک مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت ارزان با مخازن استیل و فایبرگلاس قابل مقایسه نیست.


سهولت در نصب

از آنجا که مخازن پلی اتیلن از نظر وزن نسبتاً سبک بوده و بسیار بادوام هستند ، حمل و نقل آنها آسان است. مخازن پلی اتیلن با استفاده از روشهای اساسی حمل و نقل مانند ناقلین متداول و تریلرهای مسطح حمل می شوند در حالی که مخازن فایبرگلاس نیازهای ویژه ای برای حمل و نقل دارند و از آنجا که مخازن پلی اتیلن نسبت به مخازن فولادی سبک تر هستند ، حمل و نقل ارزان تر است. علاوه بر این ، هنگامی که مخزن به محل شما می رسد ، می توان آن را با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات معمول موجود در محل کار تخلیه کرد. سرانجام ، آنها می توانند چندین بار مانور داده شوند تا اینکه بدون ترس از آسیب ، آماده نصب شوند. همه این عوامل نصب مخزن آب یا مخزن شیمیایی شما را بسیار ساده تر می کند.


سهولت تعمیر و نگهداری

برخلاف مخازن ساخته شده از مواد دیگر ، مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن تقریباً نیازی به نگهداری ندارند. مخازن فولادی برای تعیین یکپارچگی جوش به مراقبت های پیشگیرانه خارجی مانند نقاشی و بازرسی داخلی احتیاج دارند. فایبرگلاس همچنین موارد خاص خود را مانند ساخت چند لایه و حساسیت نسبت به میکرو ترک خوردگی مطرح می کند. مخازن پلی اتیلن لزوم نیاز به بازرسی داخلی برای نشت و ترک را از بین می برند ولی بهتر است برای افزایش عمر به طور دوره ای بازرسی شوند.


مقاومت در برابر نشت

مخزن آب پلی اتیلن با چرخش به دلیل داشتن قالب ، ساخت و ساز یک تکه بدون درز ساخته می شود و مقاوم در برابر نشت هستند. مخازن فلزی به مرور زمان زنگ می زنند و خوردگی ایجاد می شود. کیفیت مخازن فایبرگلاس و مقاومت آنها در برابر نشت با توجه به روش ساخت و کیفیت ساخت می تواند بسیار متفاوت باشد. ساخت و ساز یکپارچه و کیفیت بی اثر برتر مخازن پلی اتیلن به معنای احتمال نشت کمتر است.


قیمت پایین تر

مخزن پلی اتیلن با وجود مزایای زیادی که دارد قیمت پایین تری نسبت به سایر انواع مخازن دارد.


قابل تولید در طرح های مختلف

مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا قابل تولید در رنگ ها و طرح های مختلف است و براساس نیازتان می توانید سفارش دهید.


طول عمر بالا

در صورت نگهداری و نصب درست مخزن آب پلی اتیلن عمر طولانی تر نسبت به انواع مخازن دارد.

مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن علاوه بر کاهش هزینه حمل و نقل، نصب آسان تر و کاهش نیاز به نگهداری ، می توانند بیشتر از مخازن استیل و فایبرگلاس عمر کنند.


قیمت مخزن آب پلی اتیلن به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مخازن آب پلی اتیلن بر اساس کیفیت، ابعاد و ضخامت آن مشخص می شود. قیمت منبع آب که به روش چرخشی تولید می شوند چون با دقت بالاتر، استحکام بالا و مقاوم در برابر خوردگی تولید می شوند و وزن پایینی دارند به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع دیگر دارند. از دیگر فاکتورهای مهم در قیمت مخزن آب تک لایه و سه لایه بودن آن ها می باشد. نوع و حجم مخزن آب از دیگر عوامل موثر بر قیمت مخزن آب می باشد.

کارشناسان شرکت پلیمر یارا آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان برای قیمت منبع آب پلی اتیلن و انتخاب نوع مناسب آن می باشند.

چرا قیمت مخازن آب پلی اتیلن بعضی از شرکت ها نسبت به نرم بازار پایین تر است؟

این مخازن از مواد اولیه بی کیفیت تهیه می شوند و استاندارهای لازم را ندارند به همین دلیل قیمت پایین تری دارند. این مخازن معمولا گارانتی ندارند یا ضمانت نامه های آن ها غیر واقعی است.


از کجا منبع آب با قیمت مناسب خریداری کنیم؟

اگر تصمیم به خرید مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت و با قیمت مناسب هستید، شرکت تهران پلیمر یارا گزینه خوبی می باشد. این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب شما را در خرید مخازن مناسب کمک می کنند.

چگونه از قیمت مخزن آب اطلاع پیدا کنیم؟

برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

قیمت مخزن آب 10000 لیتری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مخزن آب 10000 لیتری به کیفیت مواد اولیه استفاده شده و خدمات پس از فروش بستگی دارد. علاوه بر این قیمت مخزن آب 10000 لیتری افقی از عمودی بیشتر است زیرا مخازن افقی سنگین تر هستند.


تفاوت قیمت منبع آب گالوانیزه و پلی اتیلن

مخازن آب پلی اتیلن مزایای زیادی نسبت به مخزن گالوانیزه دارد مانند: حمل و جا به جایی آسان،نصب آسان، تنوع در ابعاد مختلف، طول عمر بالاتر ، نگهداری آسان تر، کیفیت آب بهتر. با وجود این مزایا قیمت مخزن آب پلی اتیلن از تانکر آب گالوانیزه ارزان تر است.


تفاوت قیمت مخزن آب 500 لیتری و 1000 لیتری:

علاوه بر نوع مخزن از دیگر عواملی که بر قیمت مخزن آب تاثیر گذار است حجم آن می باشد.مخازن آب از یک نوع هرچه حجم مخزن بزرگ تر باشد گران تر می شود.


علت تفاوت قیمت مخزن تک لایه و سه لایه:

مخازن تک لایه و سه لایه در تعداد لایه ها با هم متفاوت نیستند بلکه در وجود یه لایه تیره رنگ در مخزن سه لایه است و افزودن این رنگ تیره موجب افزایش قیمت تانکر آب سه لایه می شوند.


تفاوت قیمت منبع آب افقی و عمودی

منبع آب افقی هم حجم با منبع عمودی گران تر است.دلیل این تفاوت قیمت این است که منابع افقی هم حجم با عمودی سنگین تر هستند به همین دلیل از قیمت بالاتری بر خوردار می باشند.این تفاوت قیمت دلیل بر کیفیت بالاتر منبع افقی نیست، در صورتی که عمر مخزن عمودی در شرایط یکسان بالاتر از منبع افقی نیز می باشد.


قیمت مخازن پلی اتیلن دست دوم چقدر است؟

قیمت مخازن پلی اتیلن دست دوم هم به میزان سالم بودن مخزن، کیفیت، میزان حجم و نوع منبع از نظر شکل ظاهری و چند لایه بودن بستگی دارد.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک نسبت به مخزن آب معمولی:

قیمت مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک نسبت به مخزن آب معمولی به علت سه لایه بودن مقداری بیشتر است.


طول عمر منبع آب پلی اتیلن چند لایه چقدر است؟

طول عمر منبع آب پلی اتیلن چند لایه مانند سایر مخازن پلی اتیلن بستگی به کیفیت و شرایط نگهداری آن دارد و معمولا بیش از ده سال عمر می کند.

میزان استحکام و مقاومت مخزن آب پلی اتیلن چند لایه چقدر است؟

میزان استحکام و مقاومت مخزن آب پلی اتیلن چند لایه مانند سایر مخازن است و از این جهت با مخازن تک لایه تفاوتی ندارد.


روش تولید منبع آب پلی اتیلن چند لایه چگونه است؟

روش تولید مخزن آب پلی اتیلن چند لایه مانند سایر انواع مخازن است و در نهایت عایق بندی می شود.

حداکثر دمای قابل تحمل مخزن آب پلی اتیلن چند لایه چقدر است؟

دامنه دمایی مخازن آب پلی اتیلن بین 40- و 55+ درجه است و از این محدوده دمایی نباید فراتر برود زیرا باعث آسیب به مخزن می شود.


مخزن آب پلی اتیلن چند لایه را از کجا بخریم؟

برای خرید مخزن آب پلی اتیلن چند لایه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. شرکت تهران پلیمر یارا یکی از فروشگاه هایی است که به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین به شما خدمات مشاوره ارائه می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده مخزن مورد نیاز خود را تهیه کنید.


بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن چند لایه

بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن چند لایه برند تهران پلیمر یارا است که سال ها در این زمینه تجربه دارد و مخازن را با جدیدترن و به روزترین دستگاه ها تولید می کند.

به طور خلاصه هر مخزن آب پلی اتیلن متناسب با نیاز کاربر نهایی ساخته شده است. منبع آب پلی اتیلن برای افرادی ساخته شده است که به هر دلیلی نیاز به آب دارند - خواه برای خانه ، سفر یا برای جمع آوری آب باران. مخزن آب پلی اتیلن چند لایه برای مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است و میزان نوری که وارد مخزن می شود را محدود می کند. تمام مخازن به صورت استاندارد دارای درب دریچه ای و دریچه ورودی با پلاگین می باشند. قیمت مخازن آب پلی اتیلن نیز از مهمترین فاکتورها برای خرید شما است که کارشناسان ما شما را در زمینه انتخاب منبع آب پلی اتیلن مناسب و قیمت منبع آب راهنمایی می کنند.

اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

026-35700
مقالات مرتبط