fa en ar

تلفن تماس: 35700-026

مخزن پلی اتیلن با استحکام عالی، با دوام و سبک وزن است و از آن برای ذخیره بسیاری از مواد شیمیایی استفاده می شود. در بزرگترین مخزن پلی اتیلن، ذخیره سازی مواد شیمیایی شما تا حد امکان قوی و ایمن است. در این مطلب در مورد مخزن پلی اتیلن زیر پله ای و قیمت مخازن پلی اتیلن به اختصار توضیح می دهیم.

انتخاب بین انواع مختلف مخازن می تواند بسیار پیچیده شود. محبوب ترین نوع مخزن آب به جای مخزن استیل ، مخزن پلی اتیلن یا "پلاستیک" است.

مخازن آب پلاستیکی یا پلی اتیلن با کیفیت بالا و مخازن شیمیایی دارای چندین مزیت نسبت به مخازن فایبرگلاس معادل و مخازن استیل هستند. در زیر برخی از این موارد ذکر شده است. لطفا توجه داشته باشید که این مزایا فقط در مخازن آب پلی اتیلن با کیفیت بالا مانند مخازن تولید شده توسط تهران پلیمر یارا اعمال می شود. 

 حمل و نقل مخازن پلی اتیلن آسان است، سهولت نگهداری ، دوام عالی و اثربخشی در طول عمر از مزایای آن ها می باشد.

یکی از مدل ها پرکاربرد مخزن، مخزن پلی اتیلن زیرپله ای است که با قابلیت حمل و جاگیری مناسب برای قرار دادن در زیرپله است.

مخزن پلی اتیلن با مقاومت برتر، دوام، وزن سبک و مزایای هزینه گزینه برتر مخزن ذخیره سازی برای ذخیره بسیاری از مواد شیمیایی است.در تهران پلیمر یارا، هدف ما این است که مطمئن شویم سیستم ذخیره سازی مواد شیمیایی شما تا حد ممکن مقاوم و ایمن است.

آیا مخرن آب پلی اتیلن راه حل مناسبی برای ذخیره مواد شیمیایی شما است؟ برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.در ادامه در مورد مخازن پلی اتیلن آب بیشتر توضیح می دهیم.


مزایای مخزن پلی اتیلن


یک مخزن پلی اتیلن ارزان و بی کیفیت را نمی توان در برابر مخازن استیل و فایبرگلاس مقایسه کرد. به یاد داشته باشید که، مانند بسیاری از چیزها، هنگام انتخاب بین مارک های مختلف مخزن پلی اتیلن در بازار، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید می گیرید و قیمت مخازن پلی اتیلن را کیفیت آن مشخص می کند.

قیمت مخازن پلی اتیلن مقرون به صرفه هستند: مخازن پلی اتیلن یک راه حل مقرون به صرفه تر نسبت به مخازن فولادی است. وزن آنها نیز بسیار کمتر از فولاد است و حمل و نقل و بارگیری را ساده تر می کند.

نصب مخزن پلی اتیلن با سهولت انجام می شود زیرا وزن سبک آنها امکان حرکت آسان به مقصد مورد نظر شما را فراهم می کند.

یکی از ویژگی های مهم مخزن پلی اتیلن آب این است که در اثر خوردگی یا زنگ زدگی تحت تأثیر قرار نمی گیرد. این اغلب در مخازن فولادی اتفاق می افتد و به کیفیت آب در مخزن بستگی دارد.

اگر به دنبال یک راه حل سفارشی تر هستید، مخازن پلی اتیلن آب بهترین گزینه برای شما هستند. با وجود اندازه ها و انواع مختلفی که می توانید انتخاب کنید، مطمئناً مخزنی را پیدا می کنید که مخصوص نیاز شما باشد.

مخازن پلی اتیلن به دلیل عدم وجود درز بسیار سفت و سخت هستند. مخازن استیل دارای اتصالات جوش داده شده است که در صورت ضربه می تواند باعث خوردگی یا ترک خوردگی شود.

سطح مواد داخل آن به طور مداوم توسط دریچه های مخزن پلی اتیلن به راحتی قابل کنترل است. روکش سیاه به جلوگیری از نفوذ اشعه UV کمک می کند و از این طریق از رشد جلبک ها جلوگیری می کند.

تمام مخازن ما تحت ضمانت هستند و کارکنان اختصاصی ما با کمال میل در تحویل و نصب مخازن شما را کمک می کنند.

حمل و جا به جایی مخازن پلی اتیلن به علت وزن سبک راحت تر است.

خرید مخازن پلی اتیلن آسان است و شما می توانید به صورت آنلاین از شرکت تهران پلیمر یارا این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت مخازن پلی اتیلن مقرون به صرفه است و نسبتا پایین تر از سایر موارد مشابه است.

قابلیت نگهداری دامنه مواد وسیع تری را دارد.

در اشکال مختلف تولید می شوند و قابل استفاده برای فضاهای مختلف هستند.

انواع سه لایه مخازن پلی اتیلن در برابر اشعه فرابنفش مقاوم می باشد.

طول عمر بالایی دارند.

قابل تعمیر در صورت شکستگی و پارگی

دوام و استحکام بالا

قابل سفارش در رنگ های مختلف

قابل استفاده در صنایع مختلف

سهولت کار و نصب

مخازن پلی اتیلن با استفاده از روش های اساسی حمل و نقل مانند حامل های مشترک و تریلرهای تراکتور مسطح حمل می شوند. مخازن فایبرگلاس نیاز به هندلینگ خاصی دارند و از آنجا که مخازن پلی اتیلن نسبت به مخازن استیل سبک تر است، حمل و نقل ارزان تر است. علاوه بر این ، هنگامی که مخزن به محل شما می رسد، می توانید آن را با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات معمول در سایت های شغلی تخلیه کنید. سرانجام، می توان چندین بار آنها را مانور داد تا زمانی که آماده نصب نشوند بدون ترس از آسیب دیدن. همه این عوامل باعث می شوند که بزرگترین مخزن پلی اتیلن آب یا مواد شیمیایی شما به راحتی نصب شود.


سهولت نگهداری

برخلاف مخازن ساخته شده از مواد دیگر، مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن تقریباً به تعمیر و نگهداری نیاز ندارند. مخازن پلی نیاز به بازرسی داخلی برای نشت و ترک را از بین می برد.


مقاوم در برابر نشت

مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن با قالب چرخشی در برابر نشت مقاوم هستند زیرا ساختاری یک پارچه و بدون درز دارند. ساخت یکپارچه و کیفیت برتر مخازن پلی اتیلن به معنای احتمال نشت کمتر است.


مقرون به صرفه

علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل، نصب کم هزینه تر و کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری، مخزن پلی اتیلن می تواند بیش از مخازن استیل و فایبرگلاس دوام بیاورند.

هنگام در نظر گرفتن بزرگترین مخزن پلی اتیلن، این سه عامل مهم را در خاطر داشته باشید:

نصب مناسب برای به حداکثر رساندن عمر مخزن ذخیره سازی بسیار مهم است.

کاهش نقاط احتمالی نشت، مسئولیت مداوم و هزینه ذخیره مواد شیمیایی را کاهش می دهد.

مواد مخزن طول عمر یک مخزن را تعیین می کند.

در پایان ، مزایای مخازن پلی اتیلن با کیفیت بالا ممکن است انتخاب شما را به یک انتخاب برتر تبدیل کند.

چرا مخزن پلی اتیلن زیر پله ای را انتخاب کنید؟

اما دلایل مختلفی وجود دارد که چرا شما ممکن است به طور خاص مخزن پلی اتیلن زیر پله ای را برای خانه جدید خود انتخاب کنید:

صرفه جویی در فضا - طبیعت جمع و جور یک مخزن پلی اتیلن زیر پله ای احتمالاً بیشترین سود را دارد. اگر مکان در ملک شما محدود باشد، یک مخزن پلی اتیلن زیر پله ای می تواند به راحتی در امتداد دیوار خارجی، در قسمت باریک بین خانه و نرده یا حتی در زیر پله های خارجی قرار گیرد.

شکل ظاهری - در حالی که گفته می شود زیبایی در چشم بیننده است، مخازن باریک ظاهری منحصر به فرد دارند که ممکن است برخی از صاحبان خانه از ویژگی طراحی یا تقسیم کننده فضا استفاده کنند.


معایب مخزن پلی اتیلن


آسیب پذیری نسبت به ضربه های شدید مکانیکی

مخازن ساخته شده از پلی اتیلن برای بنزین و برخی از مواد شیمیایی مناسب نیستند.

مخازن پلی اتیلن تک لایه در صورت نگهداری در فضای باز و بدون عایق بندی بعد از ده سال از ماده سخت و انعطاف پذیر به ماده شکننده تبدیل شود.

کاربرد مخزن پلی اتیلن:

مخازن پلی اتیلن در صنایع مختلف کاربرد دارند که ما به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

برای ذخیره کردن آب شرب

جهت نگهداری مواد شیمیایی

جهت نگهداری مواد اسیدی

برای نگهداری مواد غذایی

برای تولید سپتیک تانک

تصفیه فاضلاب ها


انواع مخزن آب پلی اتیلن


مخازن پلی اتیلن آب در اشکال مختلف تولید می شوند:

مخازن پلی اتیلن افقی یا خوابیده: مخازن پلی اتیلن افقی با حجم های مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته می شوند و می توانند برای ذخیره آب آشامیدنی و سایر مواد مورد استفاده قرار گیرند. مواد اولیه مورد استفاده در فرآیند تولید این مخازن، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ، قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است.


مخزن پلی اتیلن عمودی یا ایستاده: مخازن پلی اتیلن عمودی ظروف نگهدارنده پلاستیک هستند که برای دستیابی به مقادیر عمده آب و مواد شیمیایی طراحی شده اند. آنها همچنین به عنوان مخازن ذخیره سازی صنعتی ، مخازن ذخیره سازی شیمیایی و مخازن ذخیره سازی انبوه شناخته می شوند. مخازن پلی اتیلن عمودی به شدت در صنایع صنعتی، کشاورزی، تجاری، فاضلاب و صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد اصلی مخزن در ذخیره آب و مواد شیمیایی مانند اسیدها، قلیاها، برخی مواد معدنی و مواد آلی، کودهای کشاورزی و سموم دفع آفات است. مواد شیمیایی رایج ذخیره شده در این مخازن پلی اتیلن عمودی شامل:کلرید کلسیم، اتیل الکل، اسید هیدروکلریک، هیدروکسید سدیم، هیپوکلریت سدیم، اسید سولفوریک، اسید فسفریک، پلیمرها و اوره است. این مخازن پلی اتیلن عمودی عمر طولانی دارند و نیازی به نگهداری ندارند.

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای: مخزن پلی اتیلن زیر پله ای تهران پلیمر یارا در حجم های 500، 800، 1000 و 1500 قابل تولید است. این مخازن در رنگ های مختلف قابل سفارش هستند و به صورت تک لایه یا چند لایه نیز تولید می شوند.


مخزن پلی اتیلن زیر پله ای چیست؟


مخازن پلی اتیلن زیر پله ای در لیتراژهای 500 ، 800 ، 1000 و 1500 لیتری در حال تولید و بهره بردای است. مخزن پلی اتیلن زیر پله به شکلی طراحی و مهندسی شده که قسمت شیب دار مخزن در زیر پله قرار می گیرد. شکل ظاهری این مخازن باعث محبوبیت بالای این نوع از مخازن برای فضای پرت زیر پله شده است.

مخازن زیرپله ای به صورت تک لایه، دولایه، سه لایه ضدجلبک و آنتی باکتریال تولید میشوند. این مخازن دارای نشان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت و آنتی باکتریال از سازمان های مربوطه است.

جهت سفارش و خرید مخزن زیر پله ای کافی است به سایت شرکت تهران پلیمر یارا به ادرس WWW.TPY.IR یا شماره 02635700 تماس بگیرید.

کاربرد مخزن پلی اتیلن زیر پله: این مخازن کاربردهای زیادی دارند مانند نگهداری آب آشامیدنی، ذخیره آب آتشنشانی، مواد شیمیایی، نگهداری دارو و مواد غذایی. مخازن سه لایه پلی اتیلن زیر پله ای مانع از رشد جلبک ها می شود و برای آب شرب مناسب می باشد.

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای که به طور فزاینده ای مجبوب می شوند، به طور کلی از پلی اتیلن با درجه حرارت مواد غذایی تحت درمان با uv، اصلاح شده ساخته می شوند. این بدان معنی است که آن ها از ماندگاری بالایی برخوردارند، از نظر ساختاری قوی هستند و برای آب قابل شرب یا آب آشامیدنی مناسب هستند.

مزایای مخزن پلی اتیلن زیر پله ای:

این مخازن در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و قابل نصب در زیر پله ساختمان و اتاقک های کوچک هستند.

این مخازن جایگزین مناسبی برای مخازن استینلس استیل هستند.

نصب و حمل آسان

یکپارچه و بدون درز

مناسب برای نگهداری اسیدها و بازها

از مواد اولیه درجه یک ساخته شده اند.

دارای استانداردهای بهداشتی

دارای خدمات پس از فروش

ابعاد مناسب

نکات مهم برای انتخاب محل نصب مخزن زیرپله ای:

محل نصب مخزن آماده کنید.

اندازه درب ورودی و مسیر تا محل نصب مخزن زیر پله ای را اندازه گیری کنید تا از رد شدن مخزن از درب مطمعن شوید.

سطح زیر مخزن را صاف کنید.


تفاوت قیمت و ویژگی های مخزن پلی اتیلن زیر پله ای با سایر انواع


مخزن پلی اتیلن زیر پله ای آب از نظر شکل ظاهری با سایر انواع مخازن پلی اتیلن متفاوت است و در ابعاد کوچک تر تولید می شوند.

برای خرید مخزن پلی اتیلن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

برای خرید مخزن پلی اتیلن باید اطلاعات کاملی داشته باشید تا از انتخاب اشتباه جلوگیری شود و مخزن با قیمت مناسب خریداری شود. با در نظر گرفتن نکات زیر می توانید بهترین مخزن پلی اتیلن را انتخاب کنید.

ابتدا ابعاد محلی که می خواهید مخزن را در آن جا قرار دهید اندازه گیری کنید.

اندازه ابعاد درب ورودی و راهرو تا محل نصب مخزن را اندازه گیری کنید.

حجم و نوع مخزن را با توجه به اندازه های گرفته شده و نیازتان تخمین بزنید.

قیمت مخزن از دیگر عواملی است که هنگام خرید و انتخاب مخزن در نظر گرفته می شود.

در انتخاب مخازن پلی اتیلن توجه کنید که دارای استانداردهای لازم باشد.

کیفیت مخزن پلی اتیلن به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت مخزن پلی اتیلن به عوامل مختلف بستگی دارد که در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

مواد اولیه استفاده شده برای ساخت مخزن پلی اتیلن

نوع قالب بندی و تولید مخازن

میزان ضخامت و ضربه پذیزی مخزن

چرا قیمت مخزن پلی اتیلن بعضی از شرکت ها نسبت به نرم بازار پایین تر است؟

قیمت مخزن پلی اتیلن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که اگر رعایت نشود باعث کاهش قیمت آن می شود. در این جا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم.مخازن پلی اتیلن با حجم غیر واقعی: متاسفانه برخی از شرکت ها مخازن را با حجم غیر واقعی به فروش می رسانند. به طور مثال مخزن با حجم 1750 لیتر را به جای مخزن 2000 لیتری به فروش می رسانند. در واقع این فروشندگان کم فروشی می کنند و با قیمت کمتر از اعتماد مشتری سو استفاده می کنند.

استفاده از مواد بی کیفیت: استفاده از مواد اولیه بی کیفیت و بازیافتی در کاهش قیمت مخزن پلی اتیلن موثر است.

از ماده پلی اتیلن کمتر استفاده می کنند: گاهی تولید کنندگان مخازن پلی اتیلن از ماده پلی اتیلن کمتری استفاده می کنند و مواد بی کیفیت دیگر را به آن اضافه می کنند. این گونه است که قیمت مخازن پلی اتیلن کاهش می یابد.

گارانتی نامعتبر: برخی شرکت ها گارانتی های طولانی مدت با قیمت پایین ارائه می دهند، در صورتی که معمولا این گارانتی های طولانی مدت غیر واقعی هستند. در هنگام خرید مخازن پلی اتیلن از فروشنده بخواهید تمام مواردی که شامل گارانتی می شود به صورت کتبی در اختیار شما قرار دهد.

آیا لیست قیمت مخازن پلی اتیلن موجود در سایت بروز است؟

قیمت مخازن پلی اتیلن برحسب مدل و لیتراژ آنها متفاوت است. برای استعلام قیمت مخازن کافی است از طریق قسمت نمایندگان ما در سایت شرکت تهران پلیمر یارا به آدرس WWW.TPY.IR به نزدیکترین نمایندگی خود تماس یا مراجعه نمایید.

چون قیمت مخازن براساس قیمت مواد اولیه ، قیمت گذاری می شود طبیعی است ، قیمت نهایی مخازن تحت تاثیر نوسان قیمت مواد اولیه قرار دارد.

ضمنا مشتریان گرامی می توانند جهت استعلام قیمت محصولات این شرکت با شماره های 02635700 روابط عمومی تماس فرمایید.


بزرگترین مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا چقدر است؟


شرکت تهران پلیمر یارا مفتخر است با اقتباس از دانش روز دنیا با کیفیت ترین مخازن چند لایه پلی اتیلن را تقدیم حضور هم وطنان خود نماید. این شرکت با بهره گیری از توان ، دانش و تجربه مدیران و مهندسین خود توانسته تنوع کم نظیری از سبد محصولات خود را در بازار داخل و خارج از ایران عرضه نماید. مخازن و وان های پلی اتیلن این شرکت در لیتراژ های 20 تا 20000 لیتر در حال تولید است.

مخزن 20000 لیتر عمودی بزرگترین محصول این شرکت به حساب می آید.

جالب است بدانید بزرگترین مخزن افقی ایران را نخستین بار شرکت تهران پلیمر یارا در لیتراژ 15000 لیتر تولید نموده است.

مخازن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا در حجم های مختلف تولید می شوند. بزرگترین مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر عمودی و دارای حجم 20000 لیتر است. برای مواردی که به حجم بیشتری نیاز داریم می توانیم با اتصال موازی یا سری مخازن به یکدیگر حجم را گسترش داد.

ابعاد بزرگترین مخزن پلی اتیلن چقدر است؟

مخازن در شرکت تهران پلیمر یارا در انواع افقی، عمودی، آسان رو ( اسلیم تانک )، مکعبی، زیرپله، نیسانی، سم پاش، انبساط، قیفی و ترافیکی تقسیم می شود.

بزرگترین مخزن عمودی شرکت تهران پلیمر یارا ساخته شده از مواد اولیه در جه یک دارای گرید غذایی در 20000 لیتر تولید شده است.

مخزن 20000 لیتر عمودی دارای 260 سانتی متر قطر و 415 سانتی متر ارتفاع کل می باشد که در نوع خود بزرگترین مخزن تولید شده به روش روتیشنال مولدینگ ، Rotational Molding می باشد.

بزرگترین مخزن افقی نیز دارای 238 سانتی متر عرض 242 سانتی متر ارتفاع و 398 سانتی متر طول می باشد که در نوع خود بزرگترین مخزن افقی ایران نیز محسوب می شود.


مشخصات بزرگترین مخزن پلی اتیلن آب تهران پلیمر یارا چیست؟


مخازن تهران پلیمر یارا از جنس پلی اتیلن با گرید 3840 دورانی است. این مخازن بسته به نوع کاربرد آنها به صورت تک، سه و چهار لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال تولید می شوند.

این شرکت با تولید بیش از 300 مدل محصول از 20 لیتر تا 20000 لیتر بزرگترین تولید کننده مخازن آنتی باکتریال چند لایه در سطح ایران و خاورمیانه است.

مخزن 20000 لیتر عمودی با قطر 260 و ارتفاع 417 سانتی متر ، بزرگترین محصول تولیدی این شرکت است. این محصول مشابه سایر محصولات 10 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش دارد.

کلیه مخازن و وان های شرکت تهران پلیمر یارا دارای پروانه بهداشتی ساخت ، نشان ملی استاندارد و نشان آنتی باکتریال به صورت مندرج روی محصولات است.

مشخصات مخزن بزرگ پلاستیکی ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن:

مخزن آب عمودی 20،000 لیتری برای ذخیره سازی در حجم های بالا قابل استفاده است. مخزن آب استوانه ای عمودی 20000 لیتری ساخته شده با کیفیت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم بوده و از دوام بالایی بر خوردار هستند.

مخزن آب 20،000 لیتری برای تأمین آب برای برداشت آب باران و ذخیره آب طراحی شده است که گزینه جایگزین کافی برای آب اصلی را برای شما فراهم می کند.

مشخصات:


 • نصب بالای زمین
 • مخزن عمودی
 • مخزن 20،000 لیتری
 • دارای ضمانت
 • کاربرد بزرگترین مخزن پلی اتیلن
 • استفاده در باغبانی
 • آبیاری برای پارک ها و استفاده تفریحی
 • باغ هایی که برای عموم آزاد است.
 • شستشوی توالت تجاری و صنعتی
 • کشاورزی ،دام داری، لبنیات و صنایع زراعی
 • آبیاری / شستشو
 • برای ساختمان سازی


نکات مهم در قیمت خرید بزرگترین مخزن پلی اتیلن:


برای خرید بزرگترین مخزن پلی اتیلن نیز همان ذکر شده برای خرید سایر انواع مخازن را باید رعایت کنیم.

قیمت بزرگترین مخزن پلی اتیلن به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت بزرگترین مخزن پلی اتیلن به عوامل مختلفی مانند: کیفیت، مواد اولیه ساخته شده،ضخامت، روش تولید، نوع گارانتی و چند لایه بودن بستگی دارد.

آیا بزرگترین مخزن پلی اتیلن برای ذخیره سازی آب شرب مناسب است؟

بله بزرگترین مخزن پلی اتیلن برای ذخیره سازی آب شرب به خصوص مراکزی که دسترسی به آب ندارند مناسب است.

آیا می توان برای افزایش حجم ذخیره سازی آب و یا مایعات چندین مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری یا 10000 را به یکدیگر متصل کرد؟

برای این منظور چند مخزن پلی اتیلن 10000 یا 20000 لیتری به محل مورد نظر حمل شده و اتصلات مورد نیاز ورودی و خروجی را نصب کنید. سپس مخازن به صورت موازی به یکدیگر وصل می شوند. بهتر است هر مخزن شیر فلکه جداگانه داشته باشد و لوله اصلی را به ورودی آب متصل می شود.

آیا بزرگترین مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا بهداشتی است؟

تمام مخازن از جمله بزرگترین مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا طبق جدید استاندارهای جهانی و به صورت کاملا بهداشتی تولید می شود.

کلیه مخازن و وان های شرکت تهران پلیمر یارا از 20 تا 20000 لیتر از مرغوبترین مواد اولیه در جه اول با گرید 3840 تولید می شوند.

این محصولات با مواد اولیه با گرید بهداشتی تولید می شوند به شکلی که در صورت استفاده از آنها جهت نگهداری انواع مایعات و ظرف مواد هیچ نوع تغییر در رنگ ، بو و مزه ایجاد نمی کنند.

این محصولات ضمن داشتن پروانه بهداشتی ساخت برای انواع مخازن چند لایه دارای نشان ملی استاندارد ، نشان آنتی باکتریال ، ایزو 90001 ، 18001 ، 22000 ، 10002 5s , GMP می باشد.


طول عمر بزرگترین مخزن پلی اتیلن چقدر است؟


طول عمر بزرگترین مخزن پلی اتیلن به روش نگهداری مخزن و کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در ساخت مخزن بستگی دارد.

استحکام و مقاومت بزرگترین مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا چقدر است؟

استحکام و مقاومت مخزن به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل طراحی و مهندسی ساخت قالب مخازن است. در این مرحله سعی شده ضمن بررسی دقیق و مهندسی انواع فشارهای داخلی و خارجی مخازن نسبت به ساخت قالب آن اقدام شود.

مواد اولیه استفاده شده ، دمای مناسب پخت ، فرآیند تولید ، لیتراژ و شکل ظاهری در تولید مخازن شرط بسیار مهمی است. به همین دلیل است که در بازار تولید مخازن طیف مختلفی از کیفیت و خدمات پس از فروش قابلل مشاهده است.

شرکت تهران پلیمر یارا سعی برآن داشته تا ضمن رعایت دقیق اصول دقیق فنی و مهندسی با اخذ استانداردهای اجباری و تشویفی بهداشت و ساخت نقش برجسته ای در تامین با کیفیت ترین مخازن و وان های ذخیره مورد نیاز بازار ایران و خاورمیانه داشته باشد.

بزرگترین مخزن پلی اتیلن تهران پلیمر یارا از بهترین و با کیفیت ترین مواد ( پلی اتیلن درجه یک) ساخته شده اند و از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند.

جنس ساختار بزرگترین مخزن پلی اتیلن از چه موادی است؟

کلیه مخازن و وان های شرکت تهران پلیمر یارا از جنس پلی اتیلن نیمه سنگین با گرید 3840 پتروشیمی تبریز تولید شده است.

از این گرید جهت تولید محصولات پلی اتیلنی به روش دورانی استفاده می شود. مواد اولیه استفاده شده با داشتن گرید غذایی و بهداشتی و فرآیند تولید دست مجموعه را برای تولید مخازن کاملا بهداشتی جهت نگهداری انواع مایعات و خصوصا در صنایع غذایی باز گذاشته است.

شرکت تهران پلیمر یارا پا رو از این نیز فرآتر گذاشته و با بهره گیری از تکنولوژی نانو به عنوان تنها تولید کننده مخازن و وان های آنتی باکتریال در ایران توانسته مخازنی 100 درصد بهداشتی با خاصیت آنتی باکتریالی تولید کند.

لیست کامل استاندارد های مخزن پلی اتیلن و استاندارد های تولید پلی اتیلن و بسته بندی محصولات پلی اتیلنی

کلیه مخازن و وان های تولید شده شرکت تهران پلیمر یارا دارای تایید های بهداشتی و استانداردهای اجباری و تشویقی ملی و بین المللی از مراجع معتبر است.

استانداردهای ملی ایران و پروانه بهداشتی و آنتی باکتریال به صورت مندرج روی مخازن درج شده است.


استاندارد های ملی محصولات شامل:


 • استاندارد ملی ایران از سازمان ملی استاندارد
 • پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو (جهت تولید مخازن تک لایه و چند لایه)
 • نشان آنتی باکتریال از اداره امور ثبت علایم تجاری
 • تاییدیه های آزمایشگاهی انتی باکتریال از سازمان انستیتو پاستور ایران
 • تاییدیه های آزمایشگاهی انتی باکتریال از دانشگاه تربیت مدرس
 • تاییدیه های غیرسمی بودن از مرکز پژوهش متالوژی رازی و پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
 • استانداردهای بین المللی
 • ایزو 90001
 • ایزو 22000
 • ایزو 18001
 • ایزو 5S
 • ایزو 10001
 • GMP


چرا قیمت مخزن پلی اتیلن بعضی از شرکت ها نسبت به نرم بازار پایین تر است؟

قیمت مخازن پلی اتیلن موجود در بازار تنوع بالایی دارد . این تفاوت قیمت ناشی از وزن تولید شده برای هر محصول ، استفاده از طیف متفاوت کیفیت مواد اولیه ، استفاده از مواد غیر در جه اول ، فرآیند تولید متفاوت ، تفاوت در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و... می باشد.

شرکت تهران پلیمر یارا با اخذ کلیه استانداردهای اجباری و تشویقی ملی و بین المللی و همچنین تولید با مواد اولیه درجه یک با وزن استاندارد و ارائه خدمات پس از فروش واقعی به مصرف کنندگان خود ، تلاش بر تولید با کیفیت ترین انواع محصولات پلی اتیلنی را نموده است.

گواه این ادعا 10 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی در سراسر کشور می باشد.

مخزن پلی اتیلن صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

مخازن آب پلی اتیلن برای طیف گسترده ای از صنایع ، تولیدی ، کشاورزی ، ساختمانی ، پزشکی ، غذایی ، دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

مخازن براساس نوع کاربرد آنها به صورت تک لایه صنعتی و چند لایه جهت آب شرب مورد استفاده قرار می گیرند. مخزن های پلی اتیلن چون اساسا از مواد اولیه فود گرید Food Grade تهیه شده برای مصارف صنایع غذایی که ددغه بهداشتی بودن مخازن ذخیره خود را دارند به شکل متداولی استفاده می شود.

آن دسته از مصرف کنندگانی که استفاده صنعتی تری از مخازن و وان دارند بیشتر از لیتراژهای بالا استفاده می کنند.

اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

026-35700
مقالات مرتبط
مخزن زیرپله پلی اتیلن | مخزن زیرپله پلاستیکی ( تصاویر + ابعاد )
مخزن زیرپله پلی اتیلن | مخزن زیرپله پلاستیکی ( تصاویر + ابعاد )
تاریخ:1400/5/9

مشاهده بیشتر
مخزن آب پلی اتیلن آسان رو | اسلیم تانک ( تصاویر + ابعاد )
مخزن آب پلی اتیلن آسان رو | اسلیم تانک ( تصاویر + ابعاد )
تاریخ:1400/5/12

مشاهده بیشتر
مخزن قیفی پلی اتیلن | مخزن قیفی پلاستیکی ( تصاویر + ابعاد )
مخزن قیفی پلی اتیلن | مخزن قیفی پلاستیکی ( تصاویر + ابعاد )
تاریخ:1400/5/19

مشاهده بیشتر