fa en ar

تلفن تماس: 35700-026

چکیده:


همانطور که می دانید برای ازبین بردن آفت ها در مزارع و باغ ها اغلب از روش سمپاشی استفاده می گردد. دستگاه های سمپاش دارای مخزنی برای ذخیره سازی سم می باشند که اغلب از جنس پلاستیک و یا پلی اتیلن می باشد. بیشتر شرکت های تولید کننده مخازن پلی اتیلنی ، مخازن سمپاش نیز تولید می کنند. که شرکت تهران پلیمر یارا یکی از شرکت های تولید کننده این مخازن بوده و با کیفیت بالا و قیمت مطلوب در اختیار مشتریان قرار می دهد.


مخازن سمپاش:


مخزن های سمپاش همانطور که در متن بالا اشاره شد. معمولا از جنس پلاستیک و یا پلی اتیلن تولید می گردند. این مخازن بسته به ابزار و دستگاه بکار گیری در آن دارای ابعاد، حجم و شکل هندسی خاصی می باشند و همینطور دارای رنگ آمیزی خاصی نیز هستند. اغلب این مخازن را با رنگ زرد تولید می کنند . در هنگام خرید باید به اندازه و حجم مورد استفاده توجه نمود. مخازن پلیمری با توجه به قیمت مناسب دارای کیفیت ، عمر و دوام مطلوبی هم هستند. این مخازن اغلب تک لایه تولید می شوند ولی بسته به در خواست مشتری امکان تولید به صورت چند لایه نیز وجود دارد. نکته ای که بسیار در مخازن سمپاش پلی اتیلنی اهمیت دارد کیفیت مواد پلیمری بکار رفته در تولید این مخزن می باشد . زیرا با توجه به اینکه محتویات این مخزن را مواد سمی تشکیل می دهد نباید این مواد بیرون بریزد چون برای سلامتی ضرر دارد و ممکن است باعث مسمومیت و حتی مرگ گردد. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص انواع ، ویژگی ها ، کاربرد ها و... این مخازن صحبت کنیم.


ابعاد مخزن سمپاش تهران پلیمر یارا:


نکته : ( عموما شرکت های تولید کننده مخزن های سمپاش ، ابعاد مشابه و استانداردی را در طراحی و تولید این نوع از مخازن در نظر می گیرند ، با این تفاسیر بهتر است به این ترتیب قبل از خرید ابعاد محل نصب مخزن سمپاش خود را اندازه گیری نمایید)


انواع مخازن سمپاش:


مخازن سمپاش دارای حجم های 100 لیتری دو طبقه ، 400 لیتری ، 100 لیتری استوانه ای ، 1000 لیتر سمپاش شاسی (ایساتیس) ، 1500 لیتر سمپاش شاسی (ایساتیس) ، 2000 لیتر سمپاش شاسی (ایساتیس )، 3000 سمپاش شاسی (ایساتیس) به صورت تک لایه و در صورت سفارش متری به صورت چند لایه نیز تولید و در کلیه نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز شرکت تهران پلیمر یارا در سراسر کشور عرضه می شود.


نوع مخزن (ظرفیت لیتراژ)                                                                 ارتفاع کل (H)  قطر (D)  طول(L)

مخزن سمپاش 100 لیتری استوانه ای تهران پلیمر یارا                                    56           57         -

مخزن سمپاش 1000 لیتری سمپاش شاسی ( ایساتیس) تهران پلیمر یارا           117         118      128

مخزن سمپاش 1500 لیتری سمپاش شاسی ( ایساتیس) تهران پلیمر یارا           117         118      195

مخزن سمپاش 2000 لیتری سمپاش شاسی ( ایساتیس) تهران پلیمر یارا            97          132      193

مخزن سمپاش 3000 لیتری سمپاش شاسی ( ایساتیس) تهران پلیمر یارا           125         158      245نوع مخزن (ظرفیت لیتراژ)                                                                ارتفاع (H)  عرض بالا (Wu)  عرض پائین (Wd) طول بالا(Lu) طول پائین(Ld)

مخزن سمپاش 100 لیتری دو طبقه تهران پلیمر یارا                                     54             51                   42                61                52

مخزن سمپاش 400 لیتری تهران پلیمر یارا                                                96             55                   45                120              110مخزن های سمپاش شرکت تهران پلیمر یارا از مواد اولیه درجه یک و دارای تاییدیه های بهداشتی و غذایی (Food Grade) از سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران است.

نکته : ( به دلیل جنس بدنه پلی اتیلنی مخازن و وان های شرکت تهران پلیمر یارا که با اسیدها و بازها پیوند شیمیایی ایجاد نمی کند در نتیجه بسیار مقاوم بوده و جایگزین ارزان قیمت تری برای مخازن استیل می باشد و از آن برای نگهداری طیف وسیعی از مواد شیمیایی میتوان استفاده کرد )


موارد کاربرد مخازن سمپاش:


معمولا از این مخازن برای نصب در وسایل سمپاشی محصولات کشاورزی استفاده می‌شود.

برخی از ویژگیهای مخازن سمپاش شرکت تهران پلیمر یارا :


✔️ از 100 لیتر تا 3000 لیتر

✔️ مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی انواع سموم

✔️ قابل نصب بر روی شاسی

✔️ دارای نشان ملی استاندارد از سازمان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو به صورت مندرج روی مخازن .

✔️ قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر بدلیل انتقال حرارتی بسیار پایین.

✔️ تنوع بالا در ابعاد و اندازه ، با توجه به شرایط نصب و نگهداری مشتریان.

✔️ سهولت استفاده بدلیل نصب سریع و آسان انواع اتصالات استاندارد.

✔️ مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید.


نصب مخازن سمپاش تهران پلیمر یارا:


مراحل نصب مخزن سمپاشی در دستگاه های مختلف بسیار متفاوت می باشد یکی از نکته های بسیار مهم در انتخاب مخزن جهت نصب ، وزن آن است که در هنگام سمپاشی فشار کمتری وارد کند . جهت نصب این مخازن حتما از کارشناس مجرب مشاوره گرفته تا مجبور به تعویض ویا خرید مجدد مخزن نشوید.
اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

026-35700
مقالات مرتبط