fa en ar

تلفن تماس: 35700-026

مخزن آب آنتی باکتریال و مخزن آب ضد جلبک یکی از جدیدترین مخازنی است که به صورت جدید و با تکنولوژی های پیشرفته تولید شده اند. ماده موجود در مخزن آب آنتی باکتریال به طور مؤثر با باکتری ها و میکروارگانیسم ها مبارزه می کند ، در نتیجه آب بهداشتی ایجاد می کند که سلامتی بهتری برای افراد به همراه دارد. این نه تنها آب پاکیزه را ذخیره می کند بلکه باعث جلوگیری از جلبک ها و کاهش 99 درصدی باکتری ها در داخل مخزن می شود. این مخزن ها مانع از جلبک زدن آب می شوند و به عنوان مخزن آب ضد جلبک نیز انتخاب می شود.

در این مخازن ضد جلبک هیچ ماده ای که باعث ایجاد سرطان می شود وجود ندارد. مخزن ضد جلبک 100٪ UV تثبیت شده و مدل چند لایه ویژگی که دارند باعث می شوند پرتوهای خورشید نتواند به آب برسند ؛ از این رو هیچ جلبکی تشکیل نمی شود.این مخازن از طراحی های زیبا و استحکام و دوام طولانی مدت برخوردار است.

مخزن آنتی باکتریال چه ویژگی هایی دارد؟

 • دارای لایه سه لایه (Type Layer)
 • دارای رنگ سفید ، سبز ، آبی
 • ظرفیت ذخیره سازی 500،750،1000،1500،2000،3000،5000،10000
 • شکل CYLINDICAL
 • حفظ و نگهداری مخزن به صورتخصصی
 • محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش 100٪ UV
 • حداقل مقدار سفارش 1000 لیتر
 • ضخامت دیواره اضافی
 • داخل سطح صاف برای تمیز کردن آسان

امکانات مخزن آب ضد جلبک :

 • ضد باکتری
 • ضد آب
 • قوی تر
 • محافظت در برابر تشکیل جلبک ها
 • آب را خنک نگه دارید
 • طراحی زیبایی
 • سبک و بادوام است
 • عاری از تشکیل جلبک ها
 • لایه آبی ضد باکتریایی دید بهتر و آب آشامیدنی تازه دارد
 • لایه سیاه فوم دمای آب را حفظ می کند

دوام و استحکام مخزن آب آنتی باکتریال چقدر است؟

از نظر دوام ، این باور وجود دارد که همه مخازن آب شکسته خواند شد. در تولید این مخازن می توان کروم به فولاد ضدزنگ اضافه کرد که از اکسیداسیون و زنگ زدگی محافظت می کند ، بنابراین تثبیت کننده های ماوراء بنفش می توانند به مخلوط پلیمری اضافه شوند تا از شکنندگی و تجزیه پلاستیک جلوگیری شود. البته همه مواد دارای یک عمر محدود هستند ، اما این حداقل ضعف ها در مخزن آنتی باکتریال با تثبیت اشعه ماوراء بنفش است و باعث افزایش طول عمر و استحکام آن خواهد شد. در حالی که این مخازن بسیار بادوام است ، توجه به این نکته مهم است که بسیاری از عوامل خارجی می توانند بر طول عمر فن آوری های مدرن مخزن ضد جلبک تاثیر گذار باشد.این مخزن ها بسیار قوی هستند و از آنجا که از فولاد ساخته می شوند ، برآمدگی یا پیچ نخواهند داشت. با این وجود فلز بودن ، نسبت به تانک پلی که از مقاومت در برابر ضربه با اشیاء سخت مانند چکش مقاومت می کند ، نسبت به ضربه کمتری دارند.

فواید محافظت ضد میکروبی برای مخزن آب آنتی باکتریال :

این مخازن اغلب همانطور که انتظار می رود آب را برای دسترسی و استفاده در آینده ذخیره می کنند ، انجام می دهند. محافظت از محصول مخزن آنتی باکتریال را می توان در مخازن ذخیره آب پلاستیک در نقطه تولید گنجانید. این فناوری بصورت 24/7 فعال باقی مانده است و در تلاش است تا رشد میکروبی در سطح مخزن آب ضد جلبک را مهار کند. اثر ضد میکروبی با ISO 22196-2011 تأیید شده است. این روش آزمایش ضد باکتریایی اثبات شده است.فن آوری های ضد میکروبی بر روی مخازن آب آنتی باکتریال آزمایشگاهی به صورت مستقل و گسترده ای انجام شده است و دارای سابقه طولانی در استفاده ایمن هستند. بعضی از میکروبها می توانند به سرعت در محصولات و سطوح و مخازن تکرار شوند. در صورت عدم کنترل ، باکتری ها می توانند در 20 دقیقه جمعیت خود را دو برابر کرده و در نتیجه رنگ آمیزی ، بوی بد و تخریب زودرس محصول ایجاد شود.مخزن آب آنتی باکتریال با تکنولوژی ضد میکروبی ساخته شده در میکروبان بطور مداوم بقای میکروبی را به چالش می کشد. این تقویت کننده باعث می شود مخزن ضد جلبک تمیز و با دوام تر از مخزن بدون محافظت ضد میکروبی داخلی استفاده شود.

اهمیت نظافت و سرویس دوره ای مخزن آب آنتی باکتریال :

همانطور که پیش تر اشاره کردیم نظافت و سرویس این مخازن دارای اهمیت خاصی می باشد. در این راستا لازم به ذکر است که تکنسین های شرکت تهران پلیمر ، دارای مهارت کافی ، متخصص ، لباس مناسب ، دارای بیمه هستند. آن ها بر خلاف پاک کننده های دستی که دارای چنین کیفیتی نیستند از روش های جدید استفاده می کنند. در روش های جدید ما در مقایسه با پاک کننده های دستی زمان بسیار کمتری صرف می شود. از مواد شوینده ، فنیل ، اسید و غیره برای تمیز کردن استفاده نمی کنیم که برای تمیز کردن مخازن آب بسیار خطرناک است. فقط یک تماس دور هستیم ، تاریخ تمیز کردن خود را می توانید پیگیری کنید. مخازن کوچک را نمی توان توسط کارگرها به صورت دستی تمیز کرد زیرا آنها نمی توانند داخل مخازن شوند ، در حالی که می توانیم با کمک تجهیزات ، همان مخزن آب ضد جلبک کوچک را به صورت آسان تر تمیز کنیم.

زمان لازم برای تمیز کردن مخازن:

الف) برای مخازن حداکثر 3000 لیتر معمولاً بر خلاف کار دستی که 3-4 ساعت طول می کشد 30-40 دقیقه طول می کشد

ب) برای مخازن تا 20000 لیتر ما 1-2 ساعت مصرف می کنیم و برای مخازن تا 1 لیتر لیتر 2-3 ساعت مصرف می کنیم. (مخزن هر چه بزرگتر باشد ، زمان کمتری می گیریم.

روش نصب مخزن آنتی باکتریال :

برای نصب این مخازن کافی است که یک پد ماسه ای سطح آماده کنید ، هزینه نصب در قیمت شما محاسبه شده است. تهیه شن پد نسبتاً ساده است اما نکته اصلی این است که اندازه گیری ها و سطوح مناسب خود را به دست آورید.متداول ترین اندازه که توسط مشتریان ما سفارش داده می شود بین 50،000 لیتر و 170،000 لیتر انتخاب می شود. نصب این مخزن آنتی باکتریال می تواند با توجه به نظر شما به صورت معمولی یا مخفی در واقع دور از دید نصب گردد.

مزایای مخزن ضد جلبک :

به طور علمی ثابت شده است که پوشش های ضد میکروبی دارای افزودنی هایی هستند که محافظت کافی و طولانی مدت در برابر قارچ ها ، قالب ها و باکتری ها را در مخازن آب به وجود می آورند. بنابراین ، بوی وحشتناک و تخریب مواد روی سطوح مورد استفاده را به حداقل می رساند. برای تمام مدت زمان پوشش روی آن سطح ، میکروب ها فرصت رشد و زنده ماندن را پیدا نمی کنند.

تأسیسات پزشکی ، مؤسسات دولتی و مدیران ساختمان شانس صرفه جویی در هزینه باورنکردنی را با استفاده از این مخازن دارند زیرا این مخازن هزینه های نگهداری مربوط به جایگزینی اقلام غیر بهداشتی را کاهش می دهند. تمیز کردن هر وسیله ای که به نگهداری بهداشتی نیاز داشته باشد ، می تواند با استفاده از مواد ضد میکروبی مخزن آب آنتی باکتریال پوشش داده شود ، از این رو ، کاهش هزینه های تأمین و هزینه های نیروی کار را به دنبال خواهد داشت.

 • بسیار قوی
 • نصب آسان
 • مانع از رشد جلبک ها
 • مقدار معمولی خواص
 • وزن g / m2 220
 • کشیدگی٪ MD 25
 • طول٪ CD 15
 • نفوذپذیری آب L / sec / m² 35
 • پایداری اشعه ماوراء بنفش UK حدود 80-90Kly / سا

روش نظافت دوره ای مخزن آب ضد جلبک :

تمیز کردن مخزن آنتی باکتریال می تواند یک کار دلهره آور باشد ، اما مهم است که آب داخل تمیز و بدون باکتری باقی بماند. شما باید حداقل سالی یک بار مخزن ضد جلبک خود را تمیز کنید. مخازن آب با گذشت زمان جلبک ، لجن و باکتری ها را به دست می آورند ، در صورت عدم مراقبت همه آنها می توانند مضر باشند. هنگام تمیز کردن مخزن ، باید مراحل تخلیه آن ، تمیز کردن دیوارهای داخلی و ضد عفونی کردن مخزن را انجام دهید. با رعایت این روش ها می توانید اطمینان داشته باشید که آب شما تا حد امکان تمیز و بی خطر است.ما بر خلاف تمیز کردن دستی ، مخازن را که از لحاظ علمی و حرفه ای با تکنسین ها و تجهیزات آموزش دیده تمیز و ضد عفونی می کنیم.

نظافت ما فرایند تمیز کردن 6 مرحله ای این مخازن را شامل می شود :

1) آبگیری مکانیزه از طریق پمپ های آبگیری

2) حذف لجن از طریق پمپ های لجن

3) تمیز کردن فشار زیاد دیواره های داخلی و سقف مخازن از طریق دستگاه روتاری جت

4) تمیز کردن خلاء سطح / کف مخازن

5) اسپری ضد باکتریایی از طریق H2O2 (هیدروژن پراکسید مارک GRAMICID یا هیپوکلریت سدیم ISI مارک)

6) سرانجام تابش اشعه ماوراء بنفش در داخل مخزن آنتی باکتریال از طریق لامپهای UV برای از بین بردن باکتریهای جوی.

چگونه از جلبک زدن مخزن آب جلوگیری کنیم؟

همیشه از یک مخزن ذخیره سازی آب کاملاً مات استفاده کنید - جلبک ها برای تولید مثل از فتوسنتز استفاده می کنند. به زبان ساده ، جلبک ها برای رشد به نور احتیاج دارند. بنابراین ، اگر مخزن آب شما اجازه عبور از طریق سقف یا دیواره های جانبی را ندهد ، جلبک ها نمی توانند رشد کنند. می توانیم در برخی موارد کلر را به هر 1000،000 قطعه آب اضافه کنید. کلر همچنین رشد جلبک ها را متوقف می کند. در این نسبت کم ، آب همچنان برای نوشیدن یا آبیاری با آن بی خطر خواهد بود.بنابراین ، با استفاده از این راه حل ساده ، می توانید از رشد جلبک در مخازن آب جلوگیری کنید ، حتی اگر آب را در مدت زمان طولانی ذخیره کنید. البته امروزه استفاده از مخازن آب آنتی باکتریال رشد پیدا کرده است و با ویژگی هایی که به همراه است از سختی نگهداری و حفاظت مخزن ها کاسته است.

منابع

اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

026-35700
مقالات مرتبط