تحویل از طریق نمایندگی های شرکت تهران پلیمر یارا

شما عزیزان می توانید با توجه به گستردگی نمایندگی های شرکت تهران پلیمر یارا در سراسر کشور ، محصول مورد نظر خود را از طریق نزدیکترین نمایندگی های ما تحویل بگیرید.

تحویل از طریق باربری

در صورت انتخاب روش حمل از طریق باربری، شماره بارنامه ای با ذکر نام باربری مربوطه جهت دریافت مرسوله به شما داده خواهد شد.( برای دریافت تصویر بیجک (فیش ارسال) و انجام پیگیری های بعدی ، می توانید شماره سفارش خود را به شماره 09337775881 از طریق واتس اپ یا تلگرام ، ارسال نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.)

در این روش به علت پسکرایه بودن به هنگام تحویل مرسوله ، کرایه ی ارسال از شما دریافت خواهد شد.به همین منظور جهت تحویل مرسوله به انبار مرکزی باربری خود مراجعه نمایید. همچنین می توانید با شماره تماس باربری که برای شما ارسال می گردد تماس گرفته و از زمان ارسال و شماره تعاونی تحویل گیرنده اطلاع یابید.

لازم به ذکر است که پیگیری بعد از ارسال مرسوله ، بر عهده کاربر بوده و شرکت مسئولتی در قبال ارسال مرسوله نخواهد داشت.

پس از ارسال سفارشات وضعیت آن ها به تکمیل شده تغییر کرده و شماره رهگیری مرسوله ، جهت پیگیری های بعدی در داخل پنل شما ثبت و قابل مشاهده است .

(برای پیگیری سفارشات ، شماره سفارش ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره های 09337775881 از طریق واتس اپ ، تلگرام و یا چت آنلاین سایت ارسال نمایید.)

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای کلیه فاکتورهایی با مبلغ بیش از 2 میلیون تومان به صورت کاملا رایگان تحویل مشتریان می شود و برای فاکتورهایی با مبلغ کمتر از 2 میلیون تومان 100 هزار تومان به عنوان هزینه ارسال به فاکتور فروش اضافه می گردد.

در شهر یا شهرهایی که نمایندگی یا عاملیت فروش نداشته باشیم ، هزینه ارسال برحسب هزینه ی باربری تا مقصد مشتری ، از قبل محاسبه و اعلام می شود.

توجه:کلیه سفارشاتی که از طریق دفاتر باربری به شهرستان ها ارسال می شوند، اعم از ارسال شامل هزینه انبارداری می باشد که پرداخت آن به باربری ها در هنگام تحویل بار بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

قوانین و شرایط

کلیه قوانین و شرایط موجود در فروشگاه اینترنتی“تهران پلیمر یارا” مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است..

فروشگاه اینترنتی تهران پلیمر یارا به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

مدت زمان تحویل کالا

مدت زمان تحویل کالا برای شهرستانها به طور میانگین کمتر از ۷۲ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.

با توجه به ارسال سفارشات شهرستان ها از طریق باربری داخل شرکت و سرویس های باربری خارج شرکت ، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد این شرکت ها وجود دارد که این از عهده تعهدات فروشگاه تهران پلیمر یارا خارج است.

لازم به ذکر است که پرداخت خسارت در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه، اعتصاب و مواردی از این دست که ممکن است باعث تاخیر زمان تحویل محصول به مشتری گردد از عهده این شرکت خارج است.

تایید سفارش

مشتریان عزیز حتما هنگام خرید به مشخصات محصولات اعم از نوع ، لیتراژ ، چند لایه بودن ، رنگ و غیره توجه کافی داشته باشید . لذا قبل از تایید سفارش ، موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید.

هنگام تحویل کالا ، ضمن اطمینان از صحت مشخصات محصول با مشخصات سفارش داده شده ، حتما  برگ گارانتی و فاکتور خرید  را جهت بهره مندی از خدمات پس از فروش نزد خود نگهداری نمایید و در صورت بروز مشکل با تلفن 02635700 (واحد صدای مشتریان)  تماس حاصل نمایید .