مشاوره تلفنی قبل از خرید

1401/1/27

چنانچه جهت خرید از فروشگاه تهران پلیمر یارا نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید کافیست تنها با شماره زیر تماس حاصل نموده تا کارشناسان مجرب شما را جهت تهیه کالا مناسب راهنمایی نمایند:

شماره تماس : 35700-026

یکی از مهم ترین موارد گرفتن مشاور ه های تلفنی نحوه سفارش کالا می باشد . که اهمیت بسیار زیادی دارد . 


از موارد مهم دیگر جهت دریافت مشاوره های تلفنی نحوه خرید اینترنتی می باشد . که با مراجعه به سایت tpy.ir و مشاهده راهنمای خرید ؛ اغلب سوالات پاسخ داده شده است. ولی چنانچه با مراجعه به سایت مشکل بر طرف نشد می توانید از طریق راهنمایی تلفنی اقدام نمائید.

انتخاب محصول از نوار جستجوی بالای صفحه

در صورتی که نام یا مدل محصول مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید.

جهت پرداخت هزینه محصولات تهیه شده به خصوص در هنگام خرید اینترنتی مشتریان محترم معمولا سوالاتی دارند که از طریق تماس با شرکت پاسخ های مناسب را دریافت می کنند.

یکی از سوالات رایج در خصوص خرید اینترنتی نحوه ارسال کالا به نقاط مختلف کشور می باشد . که با توجه به تنوع در نحوه ارسال در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب به روش اینترنتی ، مشتریان محترم اقدام به تماس تلفنی خواهند کرد.

نحوه صحیح نصب مخزن و وان های آب به صورت تصاویر و کلیپ در سایت شرکت تهران پلیمر یارا وجود دارد ولی در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید .

موارد خیلی مهمی که قبل از خريد از فروشگاه های اينترنتي باید توجه کنیم:

1-فروشگاه های اینترنتی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند و لوگوی نماد آن در سایت قرار دارد.

2-فروشگاه های اینترنتی که پرداخت پول و هزینه کالا در آن ها از طریق درگاه های بانک عضو شبکه شتاب صورت می گیرد و نه لزوما واریز از طریق کارت به کارت و پس کرایه انجام می شود.

3-فروشگاه های اینترنتی که تصویر مجوز کسب و فعالیت خود را در سایت قرار داده اند و دارای اعتبار می باشد.

4-فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر تلفن همراه ، شماره تلفن تماس دفتر یا فروشگاه خود را در سایت فروشگاه قرار داده اند.

5-فروشگاه های اینترنتی که آدرس دفتر و یا فروشگاه خود را در سایت قرار داده اند.

با خانواده تهران پلیمر یارا همراه باشید