fa en ar

تلفن تماس: 35700-026

تانکر پلی اتیلن آب ، آب را جمع می کند و آن را برای استفاده بعدی و دسترسی به موقع ذخیره می کند. بسیاری از چاه ها دارای فشار کم هستند و وظیفه دارند آب تحت فشار را در سرتاسر یک مکان تأمین کنند. قیمت تانکر آب در هر شکل ، اندازه و پیکربندی متفاوت است و انواع آن برای اهداف مختلفی در صنعت تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

تانکر پلی اتیلن آب اقتصادی ترین گزینه با قیمت مناسب برای ذخیره آب تا حدود 50،000 گالن است. مخازن آب قابل شرب پلاستیک قابل نصب، آسان برای کنترل، بادوام، قوی و وزن سبک است.این مخازن و تانکرهای آب که به صورت چرخشی ساخته شده اند، هیچ گونه درز لازم برای نشت ندارند. تانکر آب پلی اتیلن نیز به هیچ پایه مخصوصی احتیاج ندارند، و به طور معمول بر روی تخت آسفالت یا ماسه قرار می گیرند.


ویژگی های اصلی تانکر پلی اتیلن آب

1- تانکر آب پلی اتیلن سبک وزن، قوی و اقتصادی تر از مواد جایگزین هستند.

2- به دلیل سبک بودن و استحکام آنها به راحتی قابل نصب هستند.

3- انعطاف پذیری مرتبط با پلاستیک شکل ها و سبک های مختلفی را ایجاد می کند.

4- قیمت تانکر آب ساخته شده از پلی اتیلن، بسیار مناسب است.

5- آنها در رنگ های مختلفی متناسب با سلیقه ها و ترجیحات شما آمده اند.

6- چنین مخازن آبی ضد ضربه هستند.

7- بسیاری از این مخازن از مهارکننده های UV تشکیل شده در پلی اتیلن مخازن تشکیل شده اند.

8- تانکرهای پلی اتیلن، از فاسد شدن مایعات جلوگیری می کند.


کاربردهای تانکر آب پلی اتیلن

تانکر آب پلی اتیلن ، اغلب در مزارع مورد استفاده قرار می گیرند و توسط مشاغل تجاری کاربردی برای ذخیره سازی و حمل و نقل موثر آب و مایعات دیگر مانند سموم دفع آفات و کودها استفاده می شود. با این حال ، تانکر پلی اتیلن آب طول عمر محدودی هستند. ممکن است در هنگام استفاده غلط ، غفلت یا استفاده از آن فراتر از مشخصات طراحی خود ، سریعتر تخریب می شوند. هدف این است که با توجه به پایین بودن قیمت تانکر آب ، قبل از آسیب جدی مخزن را تعویض کنید. بخش سخت دانستن چگونگی ارزیابی تمامیت ساختاری تانکر پلی اتیلن برای تعیین ضرورت تعویض است. در زمان نگهداری آن توسط شرکت این امکان برای شما فراهم می شود تا درست و به موقع تعویض و یا تعمیر تانکرهای پلی اتیلن آب را انجام دهید.

تانکر آب پلی اتیلن به چند دلیل محبوب هستند:


 • آنها از بسیاری از تأمین کنندگان و خرده فروشان در دسترس هستند.
 • آنها هزینه کمتری از مخازن ساخته شده از مواد دیگر دارند، در نتیجه قیمت تانکر آب پایین خواهد بود.
 • تانکر پلی اتیلن آب با بسیاری از محصولات مایع مورد استفاده کشاورزان ، متقاضیان تجاری و مشاغل تجاری سازگار هستند.
 • آنها نسبتاً سبک هستند و به راحتی قابل کنترل هستند.
 • تانکر پلی اتیلن در برابر خوردگی مقاوم هستند (یعنی زنگ نمی زنند).
 • آنها نسبتاً در برابر ضربه مقاوم هستند


قیمت تانکر آب به چه عواملی بستگی دارد؟

بسیاری از کسانی که می خواهند تانکر آب را خریداری کنند، اطلاعات زیادی را در این زمینه ندارند و ممکن است این امر باعث شود تا قیمت تانکر آب بیشتری را پرداخت کنند. بعنوان مثال اگر بخواهید تانکر پلی اتیلن آب را خریداری نمایید باید به استانداردهای مشخص شده دقت بسیاری داشته باشید. برای اینکه با استانداردهای مشخص شده تانکر بر اساس قیمت تانکر آب آشنایی بیشتری داشته باشید. تانکر آب در انواع طرح های متنوع تولید می شود و دارای انواع گوناگون در مدل های متنوع می باشد. شما هر یک از مواردی که مایل باشید را می توانید برای فضایی که در نظر خود دارید انتخاب کنید. قیمت تانکر آب می تواند به عوامل زیادی مانند حجم، کاربرد ،نوع تانکر آب و بسیاری دیگر از عوامل بستگی داشته باشد. بهتر است برای قیمت تانکر آب در ابتدا مورد استفاده و حجم تانکر آب مشخص شود، تا بتوان بهترین مورد را خریداری کرد.


نحوه نصب تانکر آب

بسته به کاربرد تانکر پلی اتیلن آب فرایند نصب متفاوت خواهد بود. برخی از تانکر آب ها برای نصب بسیار ساده است و برای اتصال شیر کنترل مخزن شما به شیر آب (شکاف هوا) ، فقط یک قطعه لوله پلاستیکی از اتصالات پلاستیکی متصل شده است. به طور کلی نصب این مخزن های آب کار خیلی دشوار یا وقت گیر نیست. زملنی که نصب تانکر آب صورت گرفت، تست هایی باید صورت گیرد تا از نصب درست اطمینان حاصل شود. تانکر پلی اتیلن آب را از داخل به ورودی آب وصل کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که تانکر آب به خط آب متصل به چاه وصل شده است. پمپ چاه باید مستقیماً درون مخزن آب را پمپ کندسوپاپ فشار را نصب کنید. دریچه های کاهش فشار به گونه ای طراحی شده اند که با رسیدن به فشار مشخص ، باز شوند و اجازه دهند آب از طریق آن جریان یابد تا فشار به حد مطلوب فرو رود. اینها از ایجاد فشار بیش از حد جلوگیری می کنند که می تواند مخازن ذخیره سازی را از حد طراحی خود فراتر رود. تانکر پلی اتیلن نسبتاً سبک هستند. این امر باعث می شود نصب و انتقال آنها آسان تر شود.


چگونه یک تانکر پلی اتیلن آب را تمیز کنیم؟

تمام تانکر آب ها برای تمیز نگه داشتن آب و مخزن نگهدارنده آب نیاز به نظافت و نگهداری دوره ای دارند. تمیز کردن معمول باعث باقی مانده از مخزن ذخیره می شود و همچنین هر گونه باکتری یا رشد جلبک شکوفا در مخزن را از بین می برد. از آنجا که پیش فیلترها و پستهای فیلتر RO باید هر 12 ماه یکبار تعویض شوند ، بسیاری از دارندگان RO می توانند چرخه تمیز کردن را با جایگزینی فیلترهای خود جفت کنند.این کار باعث می شود RO شما به راحتی اجرا شود و هرگونه ترس از باکتری های موجود در تانکر پلی اتیلن آب را کاهش دهد. اگر تانکر آب ذخیره جوی دارید ، به طور مرتب قطره های کلر را برای ضد عفونی کردن آب و از بین بردن رشد باکتری ها اضافه کنید.


کیفیت آب نگهداری شده در تانکر آب پلی اتیلن

نگرانی اصلی هنگام ذخیره آب تصفیه شده ، تخریب کیفیت آب در طول زمان است. تانکر پلی اتیلن تهران پلیمر یارا برای محافظت موثر در برابر آلودگی ها طراحی شده اند. آب ذخیره شده در تانکر آب در برنامه های مختلف آزمایشگاهی از جمله شستشوی ظروف شیشه ای ، آماده سازی محیط میکروبیولوژیکی ، تهیه بافر ، تجهیزات ، ساخت معرفهای شیمیایی و بیوشیمیایی و استفاده دارویی از آب تصفیه شده استفاده می شود.تانکر پلی اتیلن آب از کیفیت آب ذخیره شده محافظت می کند. قیمت تانکر آب با توجه به ابعاد و کیفیت آن ها متفاوت می باشد.

تانکر آب در مدل ها و ابعاد مختلف موجود هستند تا با نیازهای ویژه شما مطابقت داشته باشند.


تانکر پلی اتیلن آب می توانند در تعداد زیادی از کاربردها در مزرعه استفاده شوند.این موارد شامل:


 • گرفتن و ذخیره آب باران در اطراف خانه و سوله ها.
 • تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم شبکه سازی آب.
 • برای حصول اطمینان از تأمین آب مداوم ، در حین محدود کردن ، نیاز به ذخیره آب وجود دارد.
 • تأسیساتی مانند اصطبل اسب نیاز خاصی به آب تمیز دارند.
 • فعالیتهای پرورشی مانند گاوداری و مرغداری برای خنک کننده و آب آشامیدنی یک نیاز اساسی دارد.


عوامل موثر در طول عمر تانکر پلی اتیلن

محل تانکر پلی اتیلن می تواند بر طول عمر مواد تأثیر بگذارد. در حالت ایده آل ، تانکر پلی اتیلن در صورت امکان نه تنها برای پایین نگه داشتن دمای آب و کاهش تبخیر ، باید در سایه واقع شود ، بلکه به این دلیل است که برخی از مواد ، به ویژه پلاستیک و فایبرگلاس ، با نور مستقیم خورشید سریعتر تخریب می شوند. یکی از مهم ترین محل قرارگیری تانکر پلی اتیلن می باشد. با مشاوره و بررسی های دقیق کارشناسان ما می توانیم محل مناسب برای کیفیت و قرار گیری تانکر پلی اتیلن شما تعیین شود.


مناسب ترین تانکر برای نگهداری آب شرب

آب باران یکی از منابع باکیفیت برای آب آشامیدنی است که اگر به درستی جمع آوری و ذخیره شود. بنابراین نوع ماده ای که برای ساخت تانکر استفاده می شود باید مرغوب باشد که بر قیمت تانکر آب تاثبر گذار خواهد بود. این مخازن را می توان از طیف گسترده ای از مواد از جمله پلی اتیلن (پلاستیک) ، فولاد (گالوانیزه یا ضد زنگ) ، فایبرگلاس و بتن ساخت. تانکر آب که امروزه تولید می شوند ، معمولاً برای ذخیره آب باران قابل شرب مناسب هستند.تانکر آب استیل اغلب برای مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی برای سالهای طولانی گالوانیزه ساخته شده است. با این حال ، آنها ممکن است آب را با طعم نامطبوع فلزی به نظر بیایند. اگرچه آب هنوز برای نوشیدن هنوز بی خطر است ، اما بسیاری این طعم را ناخوشایند می دانند. به همین دلیل و برای محافظت بیشتر در برابر خوردگی ، بسیاری از تانکر آب استیل اغلب با لنتهای پلی است که باید با دقت نصب شوند تا دچار مشکلات نشوند. تانکر پلی اتیلن آب یک جایگزین ساده تر ، قوی و مقرون به صرفه برای آب هستند که کاملاً از پلی اتیلن محافظت شده در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده اند. رفتن به یک طرح ساخت یک تکه (بدون درز جانبی) با دیوارهای ضخیم تر در قسمت پایین (جایی که فشار آب وجود دارد) گزینه بسیار خوبی است. تانکر پلی اتیلن آب و روکش های پلی استر مورد استفاده در مخازن فولادی باید از موادی ساخته شود که مطابق با استاندارد است.

چه اندازه تانکر آب را باید خریداری کنم؟

این سوال بسیار متداولی است که وقتی برای اولین بار تصمیم می گیرید که نیلز به خرید مخزن آب دارید،باید آن را پرسید و سوال بعدی قیمت تانکر آب است.برای پاسخ صحیح به آن، یک سوال اصلی وجود دارد که باید ابتدا پاسخ دهید- از آب برداشت شده برای چه استفاده می کنید؟به طور کلی مردم به سه دلیل عمده از آب باران برداشت شده استفاده می کنند:

 • لوازم خانگی
 • آبیاری
 • ترکیبی از دو دلیل فوق

معرفی تانکر پلی اتیلن آب افقی :

تانکر پلی اتیلن افقی برای ذخیره سازی مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند. تانکر پلی اتیلن افقی خوشبختانه در اندازه ها و پیکر بندی های متفاوت و تنظیمات مختلف نیز وجود دارد. برای طراحی یا تنظیمات خاص تانکر پلی اتیلن آب می توانید با مشاوران در بخش فروش صحبت کنید. تانکرهای آب پلی اتیلن افقی دارای استاندارد های لازم می باشد. مزیت مهم تانکر پلی اتیلن افقی در جای گیری آن در مناطقی است که از نظر ارتفاع دچار محدودیت هایی می باشند و از همه مهمتر در داخل تانکر پلی اتیلن آب اطمینان خاطر وجود دارد که جلبک ها نمی توانند رشد داشته باشند.


طیف مخازن اصلی تهران پلیمر یارا به شما امکان دسترسی به کم هزینه ترین محصولات ذخیره آب باران را می دهد. تانکر آب که از پلی اتیلن تثبیت شده در اشعه ماورا بنفش ساخته شده اند ، عملکرد طولانی مدت را به شما می دهند که می توانید به آن اعتماد کنید.

تهران پلیمر یارا یکی از معدود تولیدکنندگان تانکر پلی اتیلن آب است که سال ها تجربه ساخت مخازن بزرگ بیش از 20000 لیتر را داشته اند. برای صرفه جویی در مصرف آب می توانید به تانکر پلی اتیلن آب تهران پلیمر یارا اعتماد کنید.اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

026-35700
مقالات مرتبط
مخزن پلی اتیلن آب | لیست قیمت مخازن پلی اتیلن زیرپله ای
مخزن پلی اتیلن آب | لیست قیمت مخازن پلی اتیلن زیرپله ای
تاریخ:1399/3/15

مشاهده بیشتر
قیمت مخازن قیفی
قیمت مخازن قیفی
تاریخ:1399/3/30

مشاهده بیشتر