fa en ar

تلفن تماس: 35700-026

چکیده:

مخزن و تانکر آب ظرفی برای ذخیره آب جهت مصارف خانگی، صنعتی و آتش نشانی است. انواع مخازن آب در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. مخازن آب عمودی ،افقی و زیرزمینی برای نگهداری آب شرب می باشند و از پلی اتیلن ، فولاد ، فایبرگلاس ، سنگ یا بتون ساخته می شوند. نشت مخزن آب و خوردگی و همچنین رشد باکتریها تهدیداتی برای مخزن است که در قیمت مخزن آّب موثر است و تولید کننده مخازن آب باید در تولید آن توجه کنند.

با گذشت سالها ، در صورت عدم کنترل خوردگی ، سیستم های مخزن آب تضعیف می شوند یا آسیب می بینند. خوردگی بدون کنترل باعث ایجاد سوراخ ها یا خرابی ساختاری احتمالی مخزن آب عمودی می شود و منجر به آزاد شدن مایعات ذخیره شده به محیط می شود. تهران پلیمر یارا بهترین و بزرگترین تولید کننده مخزن آب در ایران می باشد که با دادن خدمات پس از فروش به شما در خرید این مخازن کمک می کند.

مخزن و تانکر آب ساخته شده از فولاد در صورت عدم محافظت مناسب در داخل از آب حاوی کلر و خارج از خاک، قادر به خوردگی و نشت هستند.در انواع مخازن آب فولادی ، خوردگی به دلیل عبور جریان از یک نقطه به نقطه دیگر بر روی سطح داخلی مخزن رخ می دهد. دیواره مخزن و تانکر آب به عنوان یک آند عمل می کند ، در حالی که آب به عنوان یک کاتد عمل می کند. آند الکترونها را از دست می دهد ، در نتیجه مخزن را خراب می کند. در صورت عدم رسیدگی ، می تواند باعث تغییر رنگ آب و نشت از دیواره مخزن شود.

مخازن آب انواع مختلفی دارند و دو مورد پر استفاده آن ها، مخازن آب عمودی فلزی و منابع پلی اتیلن می باشند.

امروزه تولیدکننده مخازن آب ، محبوب ترین نوع مخزن آب را از پلی اتیلن با مواد غذایی با دوام و بهداشتی، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش (یک ماده پلاستیکی بسیار سبک ، قوی و ایمن) تولید می کند.


6 دلیل استفاده از مخازن آب:

می تواند در مدل ها ، اشکال و اندازه های مختلفی ارائه شود تا با سلیقه شما مطابقت داشته باشد.


  • مقرون به صرفه تر از مواد جایگزین هستند.
  • قوی ، سبک وزن ، قابل حمل و نقل آسان و نصب آسان هستند.
  • غیر قابل خوردگی و زنگ زدگی توسط مواد شیمیایی
  • از رشد جلبك ها جلوگيري می کند، چون اجازه ورود نور را نمي دهند.
  • تمیز کردن و نگهداری آن بسیار ساده است.


مخازن آب عمودی:

این مخازن ساخته شده با پلی اتیلن با کیفیت بالا و مطابق با مشخصات FDA ، ذخیره ایمن آب آشامیدنی را در فضای باز تضمین می کنند. مخزن آب عمودی هیچ عنصر مضر را در آب ذخیره شده آزاد یا منتقل نمی کنند و برای ذخیره آب آشامیدنی و آب باران استفاده گسترده ای دارند. بعلاوه ، گزینه های مات سیاه یا سبز تیره آنها از نفوذ نور خورشید جلوگیری می کند و رشد جلبک های منتقله از آب را کاهش می دهد. اکثر این مخازن به صورت استاندارد با 2 تخلیه پایین و اتصالات پر کننده بالا از پیش نصب شده و با درب بالایی باز می شوند.موارد استفاده از مخزن آب عمودی:

مخازن آب عمودی ظروف بزرگی هستند که آب را ذخیره می کنند. با توجه به قیمت مخزن آب و انواع مخازن آب موجود، کاربردهای زیادی دارند و بسیار مناسب برای افرادی است که به دلایل مختلف به آب احتیاج دارند. ، مواردی که ممکن است درباره آنها بدانید یا ممکن است از آنها آگاهی نداشته باشید. مخازن آب عمودی در زیر زمین یا بالاتر از زمین در حیاط شما نگهداری می شوند. جایی که آنها را در آن قرار می دهید مربوط به مکان لوله ها برای انتقال آب از مخزن به خانه یا محل کار شما است. هنگامی که تصمیم به خرید انواع مخزن آب می گیرید ، موارد زیادی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید ، بنابراین بهتر می توانید درک کنید که چرا ممکن است به یک مخزن آب عمودی نیاز دارید تا خانه خود را به نحو احسن اداره کنید.

از مخزن و تانکر آب برای متعادل سازی فشار در سیستم توزیع و برای افزایش فشار در نقاط دور دست استفاده می شود.

آبیاری باغ شما

در صورت رشد میوه ، سبزیجات یا هر چیز دیگر ، قیمت مخزن آب در کیفیت و حجم میزان نگه داشتن آب برای باغ خود بسیار مهم است. اندازه مخزن آب بستگی به میزان آب مصرفی شما به طور مرتب و اینکه چقدر فضا برای نگهداری مخزن آب وجود دارد، بر می گردد.

موارد اضطراری

استفاده اضطراری مخازن آب برای آتش سوزی.

آب برای نوشیدن

در حالی که نوشیدن آب بطری کاملاً طبیعی است ، این همیشه چیزی نیست که همه به آن دسترسی داشته باشند. داشتن یک مخزن آب به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که همیشه در صورت نیاز به آب آشامیدنی به آن دسترسی دارید.


کاربردهای محبوب این مخزن آب عمودی شامل موارد زیر است:

*تهیه آب آشامیدنی

*صنایع غذایی

*برنامه های برداشت آب باران

*کشاورزی و آبیاری

*آبرسانی موقتی

*آب برای دام

*برنامه های مهندسی عمران که آب اصلی در دسترس نیست

*ذخیره انبوه

مواد 100٪ بهداشتی در طول ساخت مخزن آب 10000 مورد استفاده قرار می گیرد ، به همین دلیل تمیز کردن آن به لطف سطوح صاف داخلی که باعث می شود آب آشامیدنی به صورت کاملاً بهداشتی ذخیره شود، ساده است.


تهران پلیمر تولید کننده مخازن آب:

تولید مخزن آب در کشور توسط کارخانجات پلیمر انجام می شود و شرکت های خوبی در این زمینه فعالین می کنند. یکی از بهترین تولیدگنندگان مخازن آب شرکت تهران پلیمر یارا است که در به عنوانه تولید کننده مخازن آب عمودی، تولید کننده مخزن آب افقی، تولید کننده مخزن پلی اتین و سایر مخازن است. تهران پلیمر با سابقه بالا در زمینه تولید و توضیع انواع مخازن آب، به عنوان یکی از توزیع کننده گان اصلی مخزن آب در کشور شناخته می شود. کیفیت بالا، مواد اولیه مناسب، تکنولوژی جدید برای ساخت مخزن و قیمت مناسب از ویژگی های این شرکت است.
ابعاد مخازن عمودی:

نکته : ( عموما شرکت های تولید کننده مخزن های عمدی ، ابعاد مشابه و استانداردی را در طراحی و تولید این نوع از مخازن در نظر می گیرند ، با این تفاسیر بهتر است با توجه محدودیت این فضا ، قبل از خرید ابعاد محل نصب مخزن عمودی شکل خود را اندازه گیری نمایید)انواع مخازن عمودی:

مخازن عمودی با حجم های 55 لیترمنشوری ، 100 لیتر ، 150 لیتر ، 200لیترکلرزن ، 200 لیتر و 220 لیتر ،300لیتر کوتاه ،300 لیتر بلند، 500 لیترکوتاه، 500لیتر بلند، 750 لیتر کوتاه ، 750 لیتر بلند ،1000لیتر کوتاه،1000لیتر بلند،1500لیتر کوتاه ،1500لیتر بلند،1800 لیتر،2000 لیتر کوتاه ، 2000لیتر متوسط ، 2000لیتر بلند،3000لیتر کوتاه،3000 لیتر متوسط، 3000لیتر بلند،4000 لیتر کوتاه،4000لیتر بلند،5000 لیتر کوتاه،5000لیتر بلند،6000لیترکوتاه،6000لیتربلند،10000لیتر کوتاه،10000لیتر بلند،15000لیتر،20000لیتر کوتاه،20000لیتر بلند به صورت تک لایه ، سه لایه و چهار لایه ضد جلبک و ضد باکتری تولید و در کلیه نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز شرکت تهران پلیمر یارا در سراسر کشور عرضه می شود.مخزن های بیضی شکل شرکت تهران پلیمر یارا از مواد اولیه درجه یک و دارای تاییدیه های بهداشتی و غذایی (Food Grade) از سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران است.عموما مخزن های زیرپله برای نگهداری و ذخیره سازی آب شرب در ساختمان استفاده می شود ، با این وجود از این مخازن برای نگهداری انواع مایعات غذایی ، دارویی ، شیمیایی و حتی سوخت نیز استفاده می شود.

نکته : ( به دلیل جنس بدنه پلی اتیلنی مخازن و وان های شرکت تهران پلیمر یارا که با اسیدها و بازها پیوند شیمیایی ایجاد نمی کند در نتیجه بسیار مقاوم بوده و جایگزین ارزان قیمت تری برای مخازن استیل می باشد و از آن برای نگهداری طیف وسیعی از مواد شیمیایی میتوان استفاده کرد )

کلیه مخازن چند لایه از جمله مخازن بیضی شکل دارای یک لایه میانی مشکی رنگ مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید است.البته شما می توانید در جاهایی که نور مستقیم خورشید وجود ندارد از مخازن تک لایه هم استفاده کنید منتهی با توجه به تفاوت قیمت ناچیز مخازن تک لایه و چند لایه ، پیشنهاد ما به شما استفاده از مخازن چند لایه آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا است.


مخزن بیضی شکل چند لیتری بخریم؟

براساس مقررات نظام مهندس ساختمان ( بند 16) ضروری است در ساختمان های مسکونی بیش از 3 طبقه یا بیش از 10 واحد آپارتمانی باید مخزن ذخیره آب با گنجایش دست کم 75 لیتر برای هر نفر پیش بینی شود.

لینک بند16 مقررات نظام مهندسی ساختمان
برخی از ویژگیهای مخازن بیضی شکل شرکت تهران پلیمر یارا:

✔️ از 55 لیتر تا 20000 لیتر ، در انواع تک لایه شفاف ، دولایه و سه لایه ضد جلبک ، سه لایه و چهار لایه آنتی باکتریال.

✔️ مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی ، شیمیایی ، دارویی ، سوخت ها ، اسیدها و ...

✔️ تنها مخازن تولید شده با تکنولوژی نانو ، کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال مورد تایید انستیتو پاستو و جهادهای دانشگاهی در ایران.

✔️ بهترین انتخاب برای ذخیره سازی آب شرب و مایعات غذایی بدون تغییر در رنگ ، بو و مزه آن بدلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید.

✔️ دارای نشان ملی استاندارد از سازمان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو به صورت مندرج روی مخازن .

✔️ قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر بدلیل انتقال حرارتی بسیار پایین.

✔️ تنوع بالا در ابعاد و اندازه ، با توجه به شرایط نصب و نگهداری مشتریان.

✔️ سهولت استفاده بدلیل نصب سریع و آسان انواع اتصالات استاندارد.

✔️ مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید.


برای مشاهده جزئیات کامل ابعاد و مشخصات فنی مخزن ، منبع یا تانکر بیضی شکل به لینک زیر مراجعه نمایید:


راهنمای جامع خرید مخازن بیضی شکل + ابعاد


برای مطلع شدن از لیست قیمت و خرید مخزن بیضی شکل شرکت تهران پلیمر یارا از نزدیکترین نمایندگی فروش لطفا با شماره 35700 -026 تماس بگیرید.


راهنمای خرید مخازن نگهداری آب:

در اینجا بهترین ویژگی هایی که باید در یک مخزن و تانکر آب به دنبال آن باشید برای شما بیان می کنیم:

ابتدا جنس مخازن آب عمودی مورد نیازتان را مشخص کنید. فلزی یا پلاستیکی؟

چه میزان آب می خواهید ذخیره کنید و به مخزن آب با چه ابعادی نیاز دارید؟

برای حمل مخزن و تانکر آب تا محل نصب آن به ابعاد درب ساختمان، راهرو و درب ورودی محل نصب دقت کنید.

ابعاد محل نصب مخزن آب را اندازه گیری کنید و فضایی را برای بازدید، سرویس و نگهداری مخزن آب در نظر بگیرید.محلی صاف برای قرار دادن مخزن آب در نظر بگیرید. بهتر است پمپ و مخزن آب نزدیک به هم نصب شوند و برای جلوگیری از کاویتاسیون قطر لوله رابط میان مخزن آب و پمپ برابر یا بیشتر از قطر ورودی باشد.

مشخص کنید که مخازن آب عمودی را برای چه کاربردی استفاده می کنید؟ نگهداری آب آشامیدنی یا موارد دیگر؟ اگر برای نگهداری آب آشامیدنی از آن استفاده می کنید مخزن آب سه لایه آنتی باکتریال برای جلوگیری از رشد جلبک انتخاب کنید.

به نشان استاندارد و سیب سلامت مخزن آب توجه کنید.

برای ذخیره آب بیش از 4000 لیتر بهتر است از دو مخزن آب به صورت موازی برای ساختمان استفاده کنید.

مخزن آب با گارنتی و خدمات پس از فروش خریداری کنید.

تولیدکننده مخزن آب معتبر پیدا کنید. شرکت پلیمر آریا با داشتن سال ها تجربه و کارشناسان مجرب از طریق خرید آنلاین و تلفنی شما را به هدفتان می رساند.

قیمت مخزن آب از دیگر موارد مهم برای تهیه آن می باشد. شما باید با توجه به بودجه ای که دارید مخزن و تانکر خود را انتخاب کنید.

رنگ مناسب مخزن آب عمودی را انتخاب کنید: هنگام انتخاب رنگ مخزن خود ، مهم است که بدانید مخزن خود را در کجا قرار خواهید داد. این به شما امکان می دهد رنگ مخزن و تانکر آب را درست انتخاب کنید.انتخاب رنگ مخزن می تواند بر درجه حرارت و کیفیت آب ذخیره شده نیز تأثیر بگذارد. در حالی که پلی اتیلن می تواند گرما را حفظ کند ، رنگ های تیره تر مانند سیاه یا آبی تیره باعث گرم شدن آب می شوند. بنابراین اگر مستقیم از مخزن از آب استفاده می کنید ، یا می خواهید آن را خنک کنید، توصیه می شود رنگ های روشن تری را انتخاب کنید. تولید کننده مخازن آب ،مخازن پلی اتیلن، را در رنگ های متنوع ارائه می دهند. نور خورشید از مخازن آب دولایه تیره عبور می کند و موجب رشد جلبک می شود بنابراین از مخزن آب سفید یا چند لایه رنگی برای ذخیره آب آشامیدنی استفاده کنید.

برای خرید مخازن آب عمودی حتما به مواد تشکیل دهنده آن، کیفیت این مواد و قیمت مخزن آب دقت کنید.شرکت پلیمر یارا از پلی اتیلن با کیفیت و مطابق با استانداردهای سازمان غذا و دارو برای ساخت مخازن آب استفاده می کند. همه مخازن آب این سازمان دارای تاییدیه بهداشتی می باشند.

برای ارسال و حمل مخزن آب باید نکات بهداشتی رعایت شود. بارگیری و ارسال مخزن آب عمودی باید توسط افراد آموزش دیده انجام شود تا از آسیب به مخزن جلوگیری شود.


ویژگی های مخزن مناسب برای نگهداری مواد شیمیایی:

برای به حداکثر رساندن کارآیی و ماندگاری مخزن ، مهم است که تفاوت های ظریف در خواص مواد شیمیایی مورد نظر را با دقت در نظر بگیرید. اگر طراحی مخزن ذخیره سازی اشتباه باشد ، می تواند منجر به مشکلات جدی برای کل سیستم شیمیایی شما شود.

به عنوان مثال ، اگر به سادگی مخزن را بر اساس فاكتورهای عمومی مانند اندازه ، قیمت مخزن آب و ظرفیت انتخاب می كنید - بدون آنكه مواد شیمیایی مورد استفاده در مخزن را تعریف كنید - می توانید از عملکرد غیر بهینه مخزن استفاده كنید. همچنین باید در نظر بگیرید که تفاوت های ظریف خواص شیمیایی روی اجزای تشکیل دهنده سیستم ذخیره سازی مواد شیمیایی چگونه تأثیر می گذارد. شیرآلات ، اتصالات ، پمپ ها و کنتورهای گران قیمت - همه اجزای اساسی برای کارکرد صحیح هستند و اگر آنها بر اساس مواد شیمیایی طراحی نشده باشند ، ممکن است زود خراب شوند.

انواع مخازن آب پلی اتیلن به علت مقاومت در برابر اسیدها برای نگهداری انواع مواد شیمیایی مناسب می باشد.

برای ذخیره مایعات ، کیفیت و فرآیند انتخاب مخزن آب مناسب امروز از اهمیت بالایی برخوردار است. با پیشرفت در فن آوری های ساخت ، طراحی مهندسی ، فرآیندهای پوشش و تکنیک های ساخت درست ، برخی از مخزن و تانکر آب مورد استفاده در گذشته منسوخ شده اند ، در حالی که انواع مخازن آب جدید جایگزین آن ها شده اند.

روند انتخاب مخزن آب با یک سری سوال شروع می شود. این یکی از مشکلات اصلی است که برای خرید مخزن و تانکر آب مشاهده می شود. ما مفتخریم که تولید کننده مخازن آب برای مصارف خانگی و تجاری هستیم و می توانیم شما را در انتخاب بهترین مخزن آب راهنمایی کنیم.یکی از کاربردی ترین مخازن نوع عمودی آن است که به توضیح آن می پردازیم:

توجه به این نکته مهم است که مخزن آب عمودی آب فقط برای ذخیره آب در نظر گرفته شده اند! آنها نباید برای مواد شیمیایی ، کودها یا هر محصول دیگری با وزن بیشتر از 1 وزن مخصوص (وزن آب) استفاده شوند. مخازن دارای گواهینامه های مناسب برای ذخیره آب آشامیدنی هستند.


کاربردهای مخازن آب عمودی ده هزار لیتری:

مخزن آب عمودی ده هزار لیتری تأیید شده سازمان بهداشت برای استفاده در زیر یا روی زمین مناسب است. این محصول از پلی اتیلن ساخته شده و طراحی آن به گونه ای است که از استحکام و دوام طولانی مدت برخوردار است.

مخزن و تانکر آب در برابر ضربه مقاوم است، زنگ نمی زند و دچار خوردگی نمی شود و می تواند در برابر یخ زدگی شدید تا 40 درجه سانتیگراد مقاومت کند. ضخامت دیواره مخزن را قادر می سازد از فشار قرار گرفتن در زیر زمین محافظت کند.اشتباهات متداول در خرید مخزن آب :

مشخص نکردن محل نصب مخزن

عدم اندازه گیری درب های ورودی تا محل نصب مخزن آب

عدم اطلاع از اتصالات مورد نیاز

مخزن و تانکر آب تهران پلیمر یارا نشان دهنده بهترین مخازن ذخیره سازی است. برای یافتن لوازم جانبی مورد نیاز خود ، سوپاپ ها ، اتصالات ، پمپ ها و گیره های شلنگ و یا برای انتخاب بهترین انواع مخازن آب برای برنامه خود با تهران پلیمر یارا بهترین تولید کننده مخازن آب در ایران تماس بگیرید.


چرا باید از مخزن آب استفاده کرد؟

آب تقریبا 70% از زمین را پوشش می دهد.با این حال، تنها 3% از این آب، آب شیرین است و دو سوم این آب شیرین در یخ ها و یخچال های طبیعی قفل شده است.به همین ترتیب آب به سرعت به یک منبع کمیاب تبدیل می شود. مخازن آب مصرف آب را به حداقل می رسانند، آب را در نزدیکی منبع نگه می دارند و فشار سیستم های تخلیه آب را کاهش می دهند.با استفاده از مخزن آب،در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.
لیست تولیدکنندگان مخزن آب پلی اتیلن در کشور:

-شرکت تولیدی پلاستونیک واقع در بزرگراه آزادگان تهران. این شرکت تولید کننده مخازن ذخیره آب، ذخیره آب باران وتصفویه فاضلاب می باشد.

-شرکت تولیدی ایران پاش واقع در ستارخان تهران. این شرکت تولید کننده انواع مخازن پلی اتیلن یکپارچه، انواع مخازن عمودی و مکعبی، افقی و ته قیفی می باشد.

-شرکت تولیدی ایمن ایستا الکتریک واقع در وزرا تهران. این شرکت تولید کننده مخازن آب شرب کامپوزیت GRP می باشد.

-شرکت توسعه محور شریان کاو واقع در ملاصدرا تهران. این شرکت تولید کننده مخازن و سیستم های تصفیه پلی اتیلن می باشد.

-شرکت صدرا پلیمر اسپادانا واقع در بزرگ راه نواب تهران. این شرکت تولید کننده مخازن و محصولات پلی اتیلن می باشد.

-شرکت کیان صنعت پاسارگاد واقع در خیابان آفریقا تهران. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن می باشد.

-گروه صنعتی آب واقع در جاده قدیم تهران کرج. این شرکت تولید کننده مخازن صنعتی، مخازن آب و مخازن هوا می باشد.

-شرکت تولیدی نکا پلاستیک واقع در طالقانی تهران. این شرکت تولید کننده محصولات مخازن پلی اتیلن می باشد.

-شرکت اکو تانک ایران واقع در سعادت آباد تهران. این شرکت تولید کننده مخازن پیش ساخته استار، مخزن پیش ساخته آپولو ومخازن تاشو آب می باشد.

-شرکت تولیدی تهران مخزن واقع در شریعتی تهران. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن، مخازن افقی و عمودی، مخازن مکعبی عمودی و افقی، مخزن بیضی، مخزن زیر پله می باشد.

-گروه صنعتی ناب واقع درمیدان آرژانتین تهران. این شرکت تولید کننده مخازن آب فایبر گلاس، سپتیک تانک پلی اتیلن می باشد.

-شرکت تولیدی آریا پلاست آکام واقع در وزرا تهران. این شرکت تولید کننده انواع مخازن قابل حملIBC و مخازن عمودی و افقی زیر پله و آسان رو می باشد.

-شرکت تولیدی آریا پلاست فراز دماوند واقع درجاده مخصوص تهران کرج. این شرکت تولید کننده مخازن آب، ذخیره آب باران،تصویه فاضلاب، وان و مخازن سم پاش

-شرکت تولیدی آذران پلاست واقع درجاده مخصوص تهران کرج. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن وپالت های پلاستیکی

-شرکت تولیدی جهان پلاست واقع دربلوار کشاورز اصفهان. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن

-شرکت صدرا پلیمر اسپادانا واقع درخیابان جی اصفهان. این شرکت تولید کننده مخازن و محصولات پلی اتیلن

-مجتمع پلاستیک طبرستان واقع در ساری. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن، مخازن اتیلن تک لایه و سه لایه ، مخازن پلی اتیلن چهار لایه

-شرکت تولیدی هرمز برکه واقع بندر عباس. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن می باشد.

-گروه تولیدی دنیا(هماپلاست) واقع در شهرک صنعتی شیراز. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن چند لایه، مخازن نگهداری مایعات از جمله آب شرب

-شرکت فرتاک پلاستیک بیستون واقع در میدان مصدق کرمانشاه. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن می باشد.

-شرکت تولیدی رادمان پلاستیک آپادانا واقع در اصفهان. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن، مخازن افقی و عمودی می باشد.

-شرکت خوشکو پلاست واقع در سلماس ارومیه. این شرکت تولید کننده مخازن پلاستیکی وانواع مخازن پلی اتیلن می باشد.

-شرکت توان صنعت پلاست واقع در شهرک صنعتی شیراز. این شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن و جداول ترافیکی می باشد.

-شرکت تولیدی ایمن ایستا الکتریک واقع در وزرا تهران. این شرکت تولید کننده مخازن آب شرب کامپوزیت GRP می باشد.


اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

026-35700
مقالات مرتبط
مخازن عمودی و تانکرهای پلاستیکی پلی اتیلن | تصاویر+ابعاد
مخازن عمودی و تانکرهای پلاستیکی پلی اتیلن | تصاویر+ابعاد
تاریخ:1399/3/24

مشاهده بیشتر